XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Film, knihy a počítače / Počítačová poradna

 

Počítačová poradna

Počítačová poradna

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
přijďte se poradit, pokud víme - odpovíme 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž modelka.s.r.o. ... 04.04.2006 00:38:47 ... (Strom/Strom)
nevim kde jste to vzali !!!
Nevim kde jste vzali ze se spoji IT a Pocitacova room ne to se opravdu nespoji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Slo jen o pomoc pri webu pro lamy kde by i z pocitacove poradny se lidi podelili s navody !!!!!!!!!!!!!!! ne se spojenim pocitacove *9* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 04.04.2006 19:34:14 ... (Strom/Strom)
Re: nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od modelka.s.r.o. z 04.04.2006 00:38:47:


Já zapomněl, že jsi ta LAMA nikdy nebyla. *4*
Joooo úrážet ty, kdo tomu nerozumí to ti jde *4**52*
Ty jsi ta největší dokonalost na tomto chatu *161*


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž modelka.s.r.o. ... 06.04.2006 15:12:17 ... (Strom/Strom)
Re (2): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 04.04.2006 19:34:14:
nikoho neurazim jen jsem nazyvala stranky takze ....... *161**161* uz jsi smesnej jak se do me navazis takze si me nevsimej jo dik *161**161* ja jsem taky lama , a to nebyla urazka na nekoho ale jen nazev stranek
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 06.04.2006 16:29:15 ... (Strom/Strom)
Re (3): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od modelka.s.r.o. z 06.04.2006 15:12:17:

Slo jen o pomoc pri webu pro lamy kde.... - toto je název webu?
Aha tak to jsem opravdu nepobral.... *161*


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž Vampire.Tux ... 06.04.2006 15:46:46 ... (Strom/Strom)
Re (2): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 04.04.2006 19:34:14:

Mily Admirale.

Nedavno jsem zaznamenal tvoji pritomnost v mistnosti Linux. Zrovna jsem neco kutil a nedaval pozor. Z tech par radek, ktere jsem po tvem odchodu zaznamenal v logu jsem dospel k zaveru, ze ses prisel ukazat, zkusil se delat zajimavym, a kdyz se ti nepodarilo upoutat pozornost, proste jsi odesel. Toto a tvuj prispevek zde na foru me vede k zaveru, ze nejvetsli nedokonalost na xchatu neni Modelka.s.r.o. nybrz ty. Zamysli se nad sebou a priste zkus psat vecne.

Slovo lama muze i nemusi byt brano jako urazka. Ja se za lamu povazuji stale, i kdyz uz jsem snad zmenil bilanci (potrebuju pomoc / dokazu pomoct) k lepsimu. Mam mezery, ergo jsem lama. Co je na tom? Uvedomeni si, ze je lama, dava zacatecnikovi vetsi sanci dockat se odpovedi. Nejhorsi jsou arogantni neumetelove, co si mysli, ze se svet toci kolem nich a vsichni jsou tu od toho, aby se o ne starali. Na ty pak v poradne nelze byt privetivy *4*. A pro ty pak muze byt Lama urazkou, ale zaslouzili by si zcela jine oznaceni.

S pozdravem
Vampire.Tux, drive SuperTux
guest Muž Smilor (roman.smoker@tiscali.cz) ... 06.04.2006 15:54:51 ... (Strom/Strom)
Re (3): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od Vampire.Tux z 06.04.2006 15:46:46:

Já zase a opět nemůžu zůstat bez toho abych na tohle reagoval... Naprosto souhlasím s VampireTuxem.

modelka.s.r.o. výrazem "lama" nechtěla nikoho urazit, nýbrž zdůraznit to, že plánovaný web má být velkou pomocí pro uživatele méně znalé a ještě větší pomoc pro lidi co se snaží v poradně pomoci. Proč by měl určitou věc jeden člověk opakovat 5x za den... plánovaný web tuhle situaci řeší.

A to že ty považuješ modelku za největší nedokonalost xhcatu je jenom, ale jenom tvůj problém a tvůj názor, ten ti nikdo nebere, ale něco takového může vyslovit jenom idiot....a nebylo by na škodu podívat se na sebe... Já zastávám názor že nikdo není dokonalý a každý jsme nějací. Ty jsi tvým příspěvkem dal jasně najevo že se považuješ za "naprosto dokonalého"....

Nemám co víc k tomu říct a od minulé potyčky jsem bohužel názor nezměnil a ani jsi mi k tomu nedal možnost. Měl by ses zamyslet nad tvým přístupem....

S pozdravem

Smilor *1*
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 06.04.2006 16:42:31 ... (Strom/Strom)
Re (4): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od Smilor ( mailto:roman.smoker@tiscali.cz ) z 06.04.2006 15:54:51:

- Já proti webu pro méně zkušené uživatele nic nemám, ba naopak. Ale není třeba je za jejich neznalost urážet *4**1582*
- Já jsem neřekl, že je nedokonalá *51* To jsi řekl ve svém příspevku ty *4*
- Souhlas že nikdo není dokonalý.
- Kdepak pane SS já nejsem dokonalý *51* A je chyba, že ty jsi to myslíš
- I já na tebe nezměnil názor a možností ho změnit je spousta *4*
- Myslím, že je tu vícero lidí, kteří by jse měly zamyslet nad svým přístupem a jednáním ..*4*


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž Smilor (roman.smoker@tiscali.cz) ... 06.04.2006 16:49:42 ... (Strom/Strom)
Re (5): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 06.04.2006 16:42:31:

Ano je pravda, že jsi neřekl že je nedokonalá, ty jsi to napsal "jenom" ironicky:
cituju: "Ty jsi ta největší dokonalost na tomto chatu RoFL *161*"

To že jsi nedokonalý si nemyslím, ale Ty se povyšuješ nad všechny svým chováním a proto mám takový názor, jaký jsem napsal...

To že jsi na mě změnil názor je jenom dobře... a to že by se nad svým přístupem a jednáním mělo zamyslet vícero lidí, je pravda, s tím souhlasím...

Smilor
guest Muž Smilor (roman.smoker@tiscali.cz) ... 06.04.2006 16:53:08 ... (Strom/Strom)
Re (6): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od Smilor ( mailto:roman.smoker@tiscali.cz ) z 06.04.2006 16:49:42:

oprava:

To že jsi na mě změnil názor je jenom dobře... /// špatně jsem si to přečetl...
takže že jsi nezměnil názor na mě, mě taky žíly netrhá *4*
ADMIRAL-1 Muž ADMIRAL-1 (admiral1@centrum.cz) ... 06.04.2006 16:37:22 ... (Strom/Strom)
Re (3): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od Vampire.Tux z 06.04.2006 15:46:46:

- Mno ... Byl jsem tam páč jse v IT nic nedělo a páč jsem chtěl kouknout co dělá SIDEREAL-KNIGHT a jak to jde u váš v room. *4*
- prisel ukazat, zkusil se delat zajimavym - Kdepak to vše nepotřebuji. *4**51*
- odešel jsem páč tam bylo mrtvo jako u nás a šel jsem jse kouknout zase jinam. Toť vše. Jestly jsem při odchodu tebe neupozornil, že odcházím z room, tak to příště učiním, aby jsi zatím nehledal nějaké spekulace.
- Co jse týče tebe - neříkal jsi, že tu končíš *4*


Zdravím Váš Generál námořních sil *291**291**291*
guest Muž Vampire.Tux ... 07.04.2006 12:24:49 ... (Strom/Strom)
Re (4): nevim kde jste to vzali !!!
Odpověď na příspěvek od ADMIRAL-1 ( mailto:admiral1@centrum.cz ) z 06.04.2006 16:37:22:

1) Souhlasim, ze v mistnosti bylo v tu dobu docela extremni ticho, taky proto jsem delal neco jinyho.
2) Tech par hlasek, co jsi mel, mohlo byt mineno a) k rozproudeni nejake diskuse, ale zdaly se mi dost mimo a nedivil jsem se, ze se v tomto smeru minuly ucinkem, tak jsem dospel k zaveru b), ktery jsem prezentoval jiz nize.
3) Nepopiram, ze jsi se pred odchodem rozloucil. To je snad normalni, ne?
4) Ano, rekl jsem, ze odchazim, a splnil jsem vsechny veci, co jsem v prispevku mel uvedene - chodim vic ven, ctu knizky, netravim na chatu 6-8 hodin denne a vazne sem jen "obcas" - cili zhruba obden na par desitek minut - poslu klona, moji novou "identitu". Nekdy mam pocit, ze pisu vic na forum, nez v mistnosti.

Pozdravuj pri plavbe po Sedmi morich.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: