XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Stálé místnosti / Seznámení a flirt / Báječný flirt

 

Báječný flirt

Báječný flirt

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nejlepši lidé na světě*845* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Rosher (marsima@centrum.cz) ... 06.05.2010 17:50:20 ... (Strom/Strom)
Ciaran djHedus
S podivem si čtu ty vaše capiny o tom jak to bylo fajn atd...a mám otázku...kde jste byly toho půl roku po úpadku místnosti?*305* já tam byl každej den a to že jsem vydržel od odpoledne do večera a za toho půl roku jsem vás tam neviděl ani jednou...půl roku jsem to tady dával dohromady bylo to jako když zakladatel chce ustálit místnost akorát že ona je stálá což vy asi nikdy nepochopíte *161* vy tady dokážete akorát blbě klápat nic víc...když už se to tady celkem rozjelo tak se vám najednou zastesklo po starých časech tak s tím běžte jinde...jestli jste ani jeden nezkoušeli zakládat místnost tak držte hubu radši a to platí i pro určitého bývalého SS *133* no když něco chcete vědět o tom jak to bylo dřív fajn tak se zeptejte ostatních co říkají na bf? jestli si pamatujou tu bandu ....já vám to řeknu já jsem se ptal a odpověď zněla jj znám taky jsem tak jeden čas chodil/a ale nemám na to žaludek *18*
takže jestli tady chcete zase kecat o tom jak to bylo fajn jako naprostí ignorantní spratci kteří do bf vejdou teprve když tam už teď někdo chodí tak přemýšlejte jestli máte to právo a co jste pro místnost udělali?*712* to bych vám křivdil vlastně jste něco udělali a to je že jste se na místnost vykašlali....
guest Muž djHedus (djHedus@centrum.cz) ... 06.05.2010 23:40:59 ... (Strom/Strom)
Re: Ciaran djHedus
Odpověď na příspěvek od Rosher ( mailto:marsima@centrum.cz ) z 06.05.2010 17:50:2..Ahaa,Poozoor!Pripadas si jako velky King ,kdyz jsi srovnal nesrovnatelne ze?Tak se zeptej Tech lidi,Proc na to nemaji zaludek??Ty ten Xchat moc resis.a casem pochopis,ze Realita je uplne jina!Ja osobne ,jsem prestala chodit na Xko Ne z duvodu,ze by se room vezla,ale uplne z jineho duvodu,ktery si necham pro sebe..Ale To casem pochopis.Dam Ti radu-Zkus vypnout od Xchatu a uvidis jak Ti bude lip*148*

*2454**707*Na životě miluju zejména tu rozmanitost... Každý den mě nasere někdo jiný ...*47**2465*
- Errare humanum est - Mýlit se je lidské *148*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: