XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Maxihafanecekk ... 06.03.2017 11:34:56 ... (Strom/Strom)
Zkouška proběhla úspěšně
Mám nick Maxihafanecek. Tenhle nick jsem si vytvořil proto, protože nesmyslné bonzování mělo skončit, když komunismus udělalo pápá. Svoboda slova již neexistuje vůbec. A když se zeptáš černocha na základní věci jako jak se do čr.dostal a jiné, tak je s tebe rázem rasista. Tak ale v tom případě jsem hrdý na to, že jsem rasista! *3* A takzvaní admini tak, ty jsou tady vůbec jako k čemu? *712* Svoboda slova musí existovat! Totiž když vám budou vadit už jenom otázky, tak tím zničíte vše, čeho jsme my Evropané dosáhli a vaše děti, to tvrdě pocítí!! Svoboda slova je tou základní, ale zároveň je tou nejdůležitější lidskou vlastnosti, v moderní společnosti, bez čehož bysme ještě teď, bydleli na stromech. Každý má právo se ptát, i odsuzovat!! A v místnosti 30 a více by se měli tolerovat jisté blbosti a vtípky, nejste snad v pubertě, abyste se museli mstít za nic *3*
vipadni Muž vipadni ... 06.03.2017 12:15:54 ... (Strom/Strom)
Re: Zkouška proběhla úspěšně
Odpověď na příspěvek od Maxihafanecekk z 06.03.2017 11:34:56:
vipadni Muž vipadni ... 06.03.2017 12:21:54 ... (Strom/Strom)
Re: Zkouška proběhla úspěšně
Odpověď na příspěvek od Maxihafanecekk z 06.03.2017 11:34:56:
Samozřejmě! Není-li argument a chybí-li nezaujatost, nadhled a soudnost, pak si vztahovačné osoby překroutí každou otázku i názor na rasismus či něco jiného. Admin neřeší diskuzi, hází klíče na krk podle udání. Za vše mluví blokace lidí, co mají svůj názor a nedělají papouška bestii a wendulinQa a Loverman.
vipadni Muž vipadni ... 06.03.2017 12:24:24 ... (Strom/Strom)
Re: Zkouška proběhla úspěšně
Odpověď na příspěvek od Maxihafanecekk z 06.03.2017 11:34:56:
Uživatelka wendulinQa se vyjadřuje o diskuzi na foru slovy:"Tam je zas nablito".
guest Muž Poslusny_pez ... 06.03.2017 12:45:41 ... (Strom/Strom)
Re (2): Zkouška proběhla úspěšně
Odpověď na příspěvek od vipadni z 06.03.2017 12:24:24:
Minule jsme se na skle všichni parádně bavili, což happy, který si nikdo nevšímal a byla jak kůl v plotě, komentovala slovy: Tady jsou sračky, jak tu není bestie, nedá se tu mluvit. Já jsem okomentoval slovy : Jj, nikdo se nechová jako pýča, a navíc dodal, že to není myšleno konkrétně na bestii, ale obecně. Happy to hned napráskala a já byl obviněn že někoho urážim :)))))) Bogáč je mladej kluk a evidentně se ještě musí učit, jak se admin má chovat,
ale chápu, že když my mu nic nepráskáme, a z druhý strany na nás práskaj pořád, asi mu to trochu vlezlo na mozek a systematicky blokuje pouze jednu stranu sporu. Navíc minule se mu moc nevyvedl vstup do roomu, kde mě obvinil že problémové lidi nemám v ignoru, tak jsem udělal screen kde bestie a černoušek jsou jasně ignorováni, za odměnu mi dal 14 denní ban na room :)))) Ten screen je mezi mýma fotkama, takže si každý může udělat sám obrázek jak objektivně se zde posuzují lidé.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: