XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 23.06.2008 08:13:31 ... (Strom/Strom)
*1*
Jdou dva staříci po silnici a najednou kolem nich projede
na motorce bezhlavý muž.... Jdou dál a opět kolem
nich projede bezhlavý chlap na motorce.....
když se to opakuje už po páté, ten jeden stařík říka tomu druhému:
.............Hele, Franto, nechceš si tu kosu dát na druhý rameno?"
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 23.06.2008 12:18:36 ... (Strom/Strom)
Re: *1*
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 23.06.2008 08:13:31:
Hezkej vipecek :-))

Tak udelali jsme si s manzelem vylet do Jablonce nad Nisou,mam pocit,ze rodim uz od 13.v patek :-)
V pondeli(16.6.) uz to vypadalo jakoze UŽ a NIC.V utery jsme si udelali vylet na Jested,pravda autem,ten kopec uz bych nevylezla a ve stredu odjeli slavnostne domu.Bolesti mam,ale ne takovy, ze by me to melo prerazit vejpul:-),takze smula,mimino asi neni jeste dopeceny.:-))))
Manzela uz asi 230km nepozenu,domluvila jsem si narozeni potomka v mistni porodnici,snad budou hodni a vstricni na matku,ktera se sice neboji bolesti,ale pobyt v nemocnici ji nahani hruzu :-)
Dcera je u tety za Velkyma Popovicema,spasa rybiz a tresne na zahrade,skace do bazenu a na styskajici rodice zvysoka kasle-aspon jedna pozitivni zprava :-))
Zaruceny rady jak vyhnat potomka z maminky-NEPOMAHAJI a skakat padakem nehodlam(rada od moji sestry).
Jinak mi denne vola asi milion pribuznych,ktery uz mam chut posilat do prdele(sorry ,ale jinak se to rict neda).
Stejne jim jde jen o spolecnou chlastacku.
Tak doufam,ze se mate dobre,ja mam pocit,jako kdybych mela v brise 10kg vibrujici meloun .
Eva
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 23.06.2008 12:49:43 ... (Strom/Strom)
Re (2): *1*
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 23.06.2008 12:18:36:
ahoooj maminooo:-))) A já myslela, že zahlásíš, že už jsi mimátko vyplcla a ono nic :-)) poradila bych ti kolo :-)))ale poslala bys mě o dírku dál co *3*No co.. holt už to mimčo někama ven musí .. a ví, proč neleze.. v tom vedru .-)) bouřku by to chtělo.
guest Muž CHEORCHIA ... 23.06.2008 12:52:43 ... (Strom/Strom)
Re (3): *1*
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 23.06.2008 12:49:43:
U nas byla bourka vcera!!!! Rotoped jsem taky zkousela,nic...asi jezdim pomalu :-))
Taky myslim,jednou vylezt musi :-)
Jak se ma Lady v Irsku?
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 01:39:23 ... (Strom/Strom)
POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA z 23.06.2008 12:52:43:
FOR CHEO,KAZAN,ALAIVA:

Dnes jsme byly s ROSE a Bandonem na další irské památce...HRAD a přilehlý areál s jeskyněmi,skalami,jezery a pláněmi..
Náš aport s ROSE přes řeku -kdy jsem stála na opačném břehu,aby následně ROSE vzorně jen na gesto ruky vyskočila ze sedu a přeplavala ke mně řeku a vyšvihla se s elegancí atleta přes dvoumetrovou skalku k mym noham-dostala příchozí Iry natolik-že srali na hrad a další-a utvořili hejno na mostě-odkud uchváceni žrali PRINCEZNU ROSE OČIMA I FOTAKY.....
DOSTALO SE NÁM POSLÉZE(MIMO NĚKOLIKA INTERVIJÚ) I NADŠENÉ:"HELLOU,ROOS!" "LAVLY DOG,ROOS!" "VERY NAJS ROUS,BJUTIFL! "
"BÁÁJ,ROOS." *4288* *1* Vše zdokumentováno fotakem-poslem-at vidíte,jak jsme přebily i historické památky,kam jezdí celý svět... *1*
Počasí teplé-zataženo-strídavě slunce-není zatím vedro-ale ani zima. .-)
A IROVÉ?STÁLE PŘÁTELŠTÍ A SRDEČNÍ.
Přijet ted do ČR-asi se už taky usmívám na všechny cizí lidi automaticky jak "debil". *1*
MAM VAS RADA A MYSLÍM NA VÁS.
PERLA KELTU ROSE-A LEJDYNA. *1564*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 30.06.2008 06:01:48 ... (Strom/Strom)
Re: POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 01:39:23:
mno. Tak že je Irsko krásný kraj je známo. Kraj whiskey taky. Kraj usměvavých Irů. Fajn. A co práce lejdy?
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 30.06.2008 21:20:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 30.06.2008 06:01:48: Budu raději reagovat sama na sebe, abych se někoho necitelně nedotkla.. :o))Takže práce nic, Bandon má momentálně svoje střízlivější období(doufám, že nepanuje idealistická představa: "kvůli mně přestane" :-)) . Prostě hezké léto! Jen já blbec pořád stejně chodím do "kolbenky" :o)))) Ponaučení dne: každý svého štěstí strůjcem.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: