XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 06.06.2008 23:22:18 ... (Strom/Strom)
Výmaz
Zdravím vás tímto na fóru panensky čistém a vysvětlím jak k tomu došlo.... Dali mi do ruky vidle... A že prý mám ten Augiášův chlév vyčistit.... A jak známo vidlemi se zrno od plev odděluje velmi těžko.... Aby jste byli v obraze tak vám nastíním čím nyní vládnu.... U každého příspěvku mám možnost tento příspěvek samostatně smazat..... Dále mám u každého příspěvku zatržítko a na konci stránky tlačítka SMAZAT a PROMAZAT.... SMAZAT smaže všechny zatržené příspěvky a všechny reakce na něj.... PROMAZAT smaže všechny označené příspěvky.... Žádné tlačítko SMAŽ VŠE k dispozici nemám... Takže když jsem začal s promazáváním tak začali příspěvky zvolna ztrácet kontext a kontinuitu.... Odmazávání příspěvků i s reakcemi situaci nezlepšilo ale naopak ještě více znepřehlednilo.... Takže jsem nakonec zvolil řešení nejspravidlější a vymazal postupně vše.... A podotýkám že 19 stran po 50ti příspěvcích odmazat dalo docela fušku....

Takže nyní máte fórum sice prázdné leč připravené k zábavě...
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 07.06.2008 17:39:33 ... (Strom/Strom)
Re: Výmaz
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 06.06.2008 23:22:18:
Moje řeč :-),kdyz se kaci les-litaji trisky:-))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: