XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 07.06.2008 12:49:00 ... (Strom/Strom)
:o)
Tak... před chvilkou jsem mluvila s lady. Cesta proběhla v pohodě, Rose nakonec propašovali do kajuty,v Irsku při příjezdu žádný problém. Právě jsou na cestě domů, určitě lady dodá podrobnosti, jak si trochu odpočinou. Happy end se koná .. přesun završen!:-))Lady i Bandon zdraví přátele a zbytek už oni osobně virtuálně :o)) no a za mne jen... Všem příjemný letní čas!
ka.zanka Žena ka.zanka ... 07.06.2008 16:02:22 ... (Strom/Strom)
Re: :o)
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 07.06.2008 12:49:00:

Taky mi Ladyna volala, už z cílového místa - jsou všichni v pořádku u Bandona, jen unavení z dlouhé cesty a z nevyspání, jak se prospí, budou všichni jako rybičky. Zbytek nechám na ní, detaily jistě vylíčí mnohem barvitěji, než bych toho byla schopná já. Užívejte sluníčka a pohody všichni.
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 07.06.2008 17:48:38 ... (Strom/Strom)
Re (2): :o)
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 07.06.2008 16:02:22:
Tak jestli s ni jeste budes mluvit,ze ji ZDRAVIM :-))
ka.zanka Žena ka.zanka ... 07.06.2008 18:04:18 ... (Strom/Strom)
Re (3): :o)
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 07.06.2008 17:48:38:

Ona se tu ukáže sama, až se pořádně vyspí... fakt měla unavený hlas, když volala... jen mám všechny spřízněné duše moc moc moc pozdravovat a vyřídit, že cestu přežili všichni OK, jen jsou prostě utahaní. Růžena je mladej pes, taky sice přetažená a unavená, ale pořád s vrtícím chvostem, čili až dospí psí deficit, taky bude jako byla.
A ty nemysli na noťas a na blbosti a soustřeď se na den dé, abys přivedla na svět krásné zdravé miminko... *148**6*
guest Muž CHEORCHIA ... 08.06.2008 07:34:13 ... (Strom/Strom)
Re (4): :o)
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 07.06.2008 18:04:18:
Termin mam az kolem 20.6. .-),nejak mi to porad posouvaji.Soustredit se nemuzu,panac se silene bojim doktoru-jak jsem Ti rikala.Porad bych na to myslela a nebylo by mi dobre..Mam potvrzenou diagnozu Syndrom bileho plaste-takze magor cerny na bilym :-))!
Bolesti se nebojim,takze aspon tohle je v klidu .Kdyz to pujde jako s holkou,za deset hodin je po vsem :-)
Uz mam dokonce i vyzehleno-hec :-DDDD.To se mi v lete jeste nestalo,mit vyzehleny komplet vsechno pradlo,jak jsem byla porad venku,hromadilo se a hromadilo...
Mlada jde dneska jezdit na koni,docela ji to zavidim.Jdu si zase natahnout zada,uz jsem jak stara baba :-))
Hezkou nedeli.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: