XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Kure.Genpaku ... 12.12.2015 15:34:31 ... (Strom/Strom)
Kyberšikana v BF
AHOJ , Chci vás varovat před kyberprudiči jenž nesou tyto nicky

• SS , DonLaFontaine, bývalý prudič i současný taky věčný botař, a cenzor, kdo nemá aspon 10 000 hodin toho ignoruje nebo ponižuje urážkami typu"paciente" nebo" blázne" je záhadou jak se dostal tento kyberšikanozátor k funkci SS? Odmítám si nechat srát na hlavu od nějaké chybné virtuální jako autority, který sám vyvolává hádky a vyhazuje za to že máte lepší argumenty které jsou slušně napsané!

• spoluzakladatel BF EssoX , který o sobě mnohokrát prohlásil že pěstuje trávu a má doma tvrdé drogy jako je koks nebo crack. Když mu to vytknete automaticky si vyřve u SS DLF správce aby si tak zahojil ego a vyhodil vás tim dělá ale eště větší nepokoje. Myslí si že je pan nedotknutelný, ale i on ponižuje všechny co se
nebojí na něj říct názor!

• zahadnynick alias kdoasi alias kousnu.te.do.prdelky je stalker a prudič který si nechává říkat Mr.Robot ano to on tady před pár měsíci spamoval BF SS firsta first-1. A SS vendu , s popiskem achtung achtung tady hlídám já atp, pamatujete? A ted jen pod jiným kabátem každého kdo mu nevoní na něj v BF vytáhne jeho celé jméno tel.čislo a fcb a výhružky typu "ja si zjistim hned kdo jsi *47*"

bacha tedy na tyto virtualní prudiče kteří s dvojím metrem určuji kdo bude smět být v BF a kdo ne! Bude li tento bordel pokračovat s radosti dodám hodně screenu jako důkaz.
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 15.12.2015 00:14:57 ... (Strom/Strom)
Re: Kyberšikana v BF
Odpověď na příspěvek od Kure.Genpaku z 12.12.2015 15:34:31:

já jsem také zlý *90* není fér, že se o mě nemluví *90*
guest Muž Watanabe007 ... 15.12.2015 21:06:43 ... (Strom/Strom)
Re (2): Kyberšikana v BF
Odpověď na příspěvek od venda ( mailto:vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 15.12.2015 00:14:57:

Mluví na AzaNovinách v budoucím čísle 80.
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 16.12.2015 01:27:50 ... (Strom/Strom)
Re (3): Kyberšikana v BF
Odpověď na příspěvek od Watanabe007 z 15.12.2015 21:06:43:

to je nuda :( chci bejt víc TOP

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: