XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

first-1. Muž first-1. (first-1@centrum.cz) ... 26.08.2015 09:26:26 ... (Strom/Strom)
filtr
Filtr tady bude takový, jaký my uznáme za vhodný, právě kvůli prudičům, kteří si založí nový nick a jdou s ním otravovat, že FELO... a nějakejma příspěvkama jako že jsi nováček, a přitom se tady dost dobře orientuješ, nás nedojmeš, člověk co sem chodí 3 roky neví že nějaké fórum je, a ty sem píšeš už druhý den s 3 nachatovanýma hodinama. Když už tady chcete dělat bordel, aspoň u toho používejte hlavu...
guest Muž NikaCorleone ... 26.08.2015 09:39:59 ... (Strom/Strom)
Re: filtr
Odpověď na příspěvek od first-1. ( mailto:first-1@centrum.cz ) z 26.08.2015 09:26:26:


Takže MrSiesta je fela aha :-D
Noooo, beru v potaz :-D nicméně...

Když opomeneš felovu existenci, musíš přeci uznat, že určitě se mezi nováčky najdou opravdoví "nováčci" nebo ne?
Mám prostě dojem, že tam chodí teď několik x uživatelů stálých = jedna velká skupina "kamarádů" a díky felovi pálíme mosty před možností, téhle "skupinku známých" nějakým způsobem rozšířit o několik pohodových lidé navíc.
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 26.08.2015 10:12:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): filtr
Odpověď na příspěvek od NikaCorleone z 26.08.2015 09:39:59:

Ti tvoji nováčci s tím stejně okamžitě praštěj a už je tu neuvidíš v případě že narazej na místnost zaspamovanou felou nebo jonákem, když narazí na filtr mají možnost přijít jindy a prozatím vyzkoušet některou z menších místností, která je alespon okamžitě neodradí.

Podle mě je podlé vědět že fela čeká jen na to až SS odejdou, sundat filtr a odejít a nechat místnost napospas. Pak to tam taky podle toho vypadá. Podle mě nechat několik hodin filtr (třeba celé dopoledne nebo odpoledne) odradí méně lidí v klidné místnosti, než uživatelů pravidelných v zabordelené místnosti.

Ale tak to je můj názor, vždy je zapotřebí nějaký kompromis.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: