XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bezva flirtík

Bezva flirtík

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Flirt je akvarel lásky *18* 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

first-1. Muž first-1. (first-1@centrum.cz) ... 21.08.2015 20:32:21 ... (Strom/Strom)
vyjádření
Mažu spam od nícků který maj nachatováno hodinu, a jejich čas jako prudičů mi je naprosto ukradenej, na rozdíl od času, který tu strávili lidé, s tisíci hodina psaním desítky příspěvků. Ano angažoval jsem se v tom, že smazal celé fórum, protože mě to dost zarazilo, a tohle prostě není práce SSka, jeho práce je tady mazat takové hlody jako tady píšete, stejně tak bych tady smazal i to co píše Mach, ale ten už si to tak nějak může dovolit. Nelezl jsem mebersovi do prdele, ani když jsem s ním jedna o SSku, a psal jsem mu to na rovinu, že se tady z toho neposeru, a já se neposeru ani z vás. Jestli vám to až do teď SSka tolerovali, tak já ne, nehodlám udělat stejný chyby jako Essox, kterej vám tady asi taky slušně zatápěl.

Smažu každé vyjádření k tomuhle co jsem teď napsal, a tím tuto debatu ukončuju, nehledě na to, že Members odešel na vlastní žádost.

Mějte se hezky, a jděte si místo těch keců radši sednou s kamarádama k pivku. *18*
venda Muž venda (vacziik@toto_smazat_gmail.com) ... 22.08.2015 23:41:05 ... (Strom/Strom)
Nadpis
Re: vyjádření

nebud tak negativistickej *1614*

Re: anketa

NikaCorleone, něco tam dej, plně Ti důvěřuji :)
guest Muž NikaCorleone ... 23.08.2015 18:38:11 ... (Strom/Strom)
Re: Nadpis
Odpověď na příspěvek od venda ( mailto:vacziik@toto_smazat_gmail.com ) z 22.08.2015 23:41:05:
Fisťák už se toho ujal a dal... *3* (mě se to nelíbí ale pšt... )


:-D

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: