XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Bojová plemena

Bojová plemena

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Podiskutuje o Bulteriérech, Pittbulteriérech, ...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž dikobrazekevropsky (dikobrazekevropsky@centrum.cz) ... 26.01.2010 14:36:26 ... (Strom/Strom)
daruji americkeho pitbulla
ahojky lidicky z financnich duvodu daruji pitbulla je klidne povahy ma rad deti a je velmi hravi je mu Rok a 2mesice muzu poslat i foto je to pes zihany jen potrebuje pevnou ruku a lasku mam jednoho zajemce ale neni to jiste tak kdo ma zajem nevahejte a volejtena tel:728703844 dekuji Katrin Kačmaříkova
guest Muž lunicko456 (lunicko@centrum.cz) ... 11.02.2010 23:14:31 ... (Strom/Strom)
Re: daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od dikobrazekevropsky ( mailto:dikobrazekevropsky@centrum.cz ) z 26.01.2010 14:36:26:
Tyhle lidi nesnášim , když už si pořídim psa tak jen když mu můžu dát to co potřebuje , proto sou přeplněný psí útulky jen kvůly nezodpovědnym chovatelům
guest Muž dikobrazekevropsky (dikobrazekevropsky@centrum.cz) ... 24.05.2010 22:33:15 ... (Strom/Strom)
Re (2): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od lunicko456 ( mailto:lunicko@centrum.cz ) z 11.02.2010 23:14:31: Kdyz nevis jak to je tak si zavri pusu a nejeb se do veci do kterych ti nic neni dik
guest Muž astf1 (astf@centrum.cz) ... 24.07.2011 16:53:42 ... (Strom/Strom)
Re (3): daruji americkeho pitbulla
Odpověď na příspěvek od dikobrazekevropsky ( mailto:dikobrazekevropsky@centrum.cz ) z 24.05.2010 22:33:15:
ahojky tak to mi je líto že to nezvládáš ale chápu tě mám podobné plemeno A.S.T. povaha je sice mírnější ale je to taky vedeno jako bojové plemeno měla jsem s dcerkou 2 psi a 2 fenky sice na baráku ale je tomu skoro tři čtvrtě roku co nám ty dva psy někdo bezdůvodně otrávil jednomu bylo necelých 8 měsíců druhému bylo teprve 3 roky byli to miláčkové vesnice nikdo nepochopil zvěrstvo co se spáchalo na nevinných psech a nikomu bych nepřála aby mu jeho domácí miláček pomalu tak zvaně umíral v náruči a ani veterinář nedokázal pomoci a pejsek se na vás tak smutně kouká a vy jste bezbranní ani poslední injekce se nedočkali aby netrpěli vypadalo to jen na nějakou infekci a pak se z toho projevila otrava neznámo čím ...sousedé nám řekli že vedle ve vesnici začal řádit nějaký člověk s rtutí a to je pak zlé když nevíte co a jak .... píši to proto že vím jaké to je se vzdát miláčka kterému jsi dala asi veškerou lásku a chtěla bys aby mu byla dána i od druhého co si ho vezme moc ti přeji aby se ti to poštěstilo a tvůj kamarád se měl moc dobře

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: