XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Létání

Létání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny nadšence létání....
Zdar všeci piloti, paragáni, modeláři, páni úředníkové z ÚCL, a všichni co se o létání zajímáte.... Tak sem tady založil toto fórum, tak doufám že se sem někdy přijdete podívat.... Zatím zdar....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Bear95 ... 14.04.2008 07:24:52 ... (Strom/Strom)
Hurá akce
No to se musím pochlubit. Včera ne bylo Aleše. Byl jsem u svého spolužáka mu popřát. No a druhý Aleš je mehanik na Sazené. Napsal smsku. Díky za přání a objevíš se dnes? Odpvěděl jsem, že nevím. Odpol jsem studoval no a v 18:25 to přišlo. 18:30 telefon zda je volné letadlo. 18:35 zarezervované na 19:00. Odjezd v 18:45. Příjezd na Sazenou (25 km od Prahy) v 19:05. Odlet v 19:10. Návrat ve 20:10. Výborná hurá akce :-D Takhle na rychlo to bylo cool. Fakt mazec. Letěl jsem trojůhelník Sazená, Milešovka, Most a zpět. Na večer bomba. Zpět ve 300 metrech AGL Prostě výborný.
Hezký den i týden
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 14.04.2008 07:58:13 ... (Strom/Strom)
Re: Hurá akce
Jooo... Já jsem taky včera luxusně polítal.... Na horách ještě pěkně sníh.... Základny až 2300 QNH, letěl jsem LKSU -> Praděd -> Uničov -> Zábřeh na Moravě -> Sněžník -> LKSU. Fakt nádhera, akorát jsem trocha promrzl... :-D
guest Muž Bear95 ... 15.04.2008 08:09:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): Hurá akce
Hustý. Příště lépe obléknout. Mě se podařilo sehnat vatované pilotní lacláče. To je tepličko. Nic méně v ull a cessně je topení takže pohoda. Ale když vylezeš z teplého letadla to je pecka do mrazu. Věřím, že polétání bylo super. Však já si to také maximálně užívám. Hezký den

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: