XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Létání

Létání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny nadšence létání....
Zdar všeci piloti, paragáni, modeláři, páni úředníkové z ÚCL, a všichni co se o létání zajímáte.... Tak sem tady založil toto fórum, tak doufám že se sem někdy přijdete podívat.... Zatím zdar....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž VercaMac (VercaMac@atlas.cz) ... 10.08.2007 12:03:49 ... (Strom/Strom)
když se daří, tak se daří
tak jsem musela padák poslat na reklamaci, a včera jsem musela poslat sedačku, takže jsem bez ničeho :(
mam akorát jediné štěstí že je tu studená fronta. Dneska jsem správně měla ject pryč na jeden tábor lítací do Slovinska na Kobalu na kros kántry,
akorát že mi šéfová nedala 2dny volny, tak mám pohehe i s dalšíma táborami :(
tak jenom doufam že se mi brzo vrátí výbavička abych mohla zas létati
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 10.08.2007 19:30:51 ... (Strom/Strom)
Re: když se daří, tak se daří
No tak teď přejde ta studená fronta a v pondělí si myslím, že to bude dobrý... Tak rychle sežeň nějaký nářadíčko a jdem lítat....
guest Muž VercaMac (VercaMac@atlas.cz) ... 10.08.2007 21:23:26 ... (Strom/Strom)
Re (2): když se daří, tak se daří
Odpověď na příspěvek od Mi24v ( mailto:TomasMichna@seznam.cz ) z 10.08.2007 19:30:51:
no, mam starou sedčku, co prodávam.... akorát že v ní není záložka a o padáku na půjčení, bych možná věděla, pokud to ten dotyčnej už neprodal....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: