XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Inforoboti

 

Inforoboti

Inforoboti

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Schopnosti a možnosti inforobotů a zážitky a zkušenosti s nimi...
Toto Forum

... je určeno pro všechny, kteří se zajímají o infoboty do místností nebo se o nich chtějí dozvědět něco nového.

Pochlubte se, co váš robot umí Bude to super   *88*

Cílem tohoto fora je ...
► Přiblížit lidem, co to vlastně infobot je
► a jaké má schopnosti a možnosti co se týče funkcí k dispozici i způsobů jak ho ovládat...
► .. přilákat nové uživatele k využívání bota ..
► prodiskutovat možnosti, kterých by mohl dosáhnout v obecné úrovni .. tedy co by tak ještě mohl umět ...
► zaznamenat i nějaké zábavné historky s botem :-)

A přitom ...

► ... nezatěžovat lidi, kteří sami o botovi moc nevědí technickými a vývojovými komentáři
► .. ani zde diskutovat konkrétní bugy a návrhy s konkrétními boty
► .. nebo zde vypisovat problémy s botem

Na to slouží tzv. VývojovéForum

Co je to infobot

Infobot je interaktivní skript sledující sklo v místnosti, házející hlášky, provádějící příkazy, počíítající statistiky mluvení apod.

Infobot umožňuje rozproudit nudu v místnosti a dát místnosti novou osobitost Koukám na tebe   *18*

Co vše boti umí si můžeš přečíst na tomto foru v posledních příspěvcích Koukám na tebe   *18*

Jak infobota získat ?

Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*
Nejdříve se podívej do nápovědy - sekce Roboti, abys zjistil zda místnost a tz jako odpovědná osoba splňujete všechny předpoklady.
https://www.xchat.cz/~guest~/help/index.php?root=87
Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*Pozor   *90*

Založ pro nick bota vhodný nick a nastav na něm vše co pravidla vyžadují (vypnuté počítání hodin a správce) Pozor   *90*

Po té kontaktuj administrátora Giggo s žádostí o povolení infobota.

Bojíš se že bys nezvládl bota konfigurovat ?

Neboj se, boti obsahují administrační rozhraní a jejich konfigurace je téměř hračka. Navíc se vždy máš na koho obrátit Koukám na tebe   *18*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

feainne Muž feainne ... 25.07.2009 11:48:24 ... (Strom/Strom)
Logování skla
Mnoho robotů používá funkci logování skla. Možná by stálo za úvahu vytvořit k robotům weby na kterých by byly tyto logy veřejně přístupné.

Nepamatuji si už, jak roboti a logy vypadají ale nemyslím si, že by zpracovávání textů logů mělo být nějak náročné. Předpokládám, že by stačilo jen vyhodit šeptání, vytvořit rozcestník a víc snad jen už nanejvýš rozdělovat logy na menší části.

Podle mne by bylo dobré, aby možnost podívat se zpětně na dění v místnosti měli všichni a ne jen člověk starající se o robota. Samozřejmě budou tyto logy vždy bez záruky, ale bude to lepší než nic a navíc to může být zajímavý doplněk na stránky místnosti.
j.v.znOJemsky Muž j.v.znOJemsky (jv.znojemsky@seznam.cz) ... 26.07.2009 21:56:28 ... (Strom/Strom)
Re (2): Logování skla
Odpověď na příspěvek od MedaBeedaa ( mailto:MedaBeedaa*2038*@beedoo.net ) z 26.07.2009 16:03:48: Reknu to krátce.Dle me je zveřejňování jakýchkoliv logu naprosto zbytečný.Kdo chce vedet o cem sem mluví nebo tak tak si do místnosti prijde.Muj názor*105*

Forum/Uživatelské/Osobní/Johnyho Lhota
Nejsem Princ Nejsem Král
Zakladatel a SS room Club*290*
*477*peace and love *15*
feainne Muž feainne ... 26.07.2009 22:22:21 ... (Strom/Strom)
Re (3): Logování skla
Odpověď na příspěvek od j.v.znOJemsky ( mailto:jv.znojemsky@seznam.cz ) z 26.07.2009 21:56:28:

Otázka druhá, proč tam teda ty logy dění v místnosti jsou, když se na ně nemůže nikdo podívat?
guest Muž LusiEllla (Lusiellla*2143*@gmail.com) ... 27.07.2009 00:51:29 ... (Strom/Strom)
Re (4): Logování skla
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.07.2009 22:22:21:

>>> Tak to vidíš .. už 3 jsou toho názory, že je to zbytečné *1*


*271* Stálý správce: Báječný sex
Certifikator: oblast Plzeň *271*
guest Muž pohodar.tom (pohodar.tom@centrum.cz) ... 27.07.2009 00:58:14 ... (Strom/Strom)
Re (5): Logování skla
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla*2143*@gmail.com ) z 27.07.2009 00:51:29:

No... zbytečné, to tak asi nejde říct.

Jde o to, že není principielně žádný důvod to tajit - žádné informace z logu nejsou nikterak "tajné" (když pominu šeptání botovi, což by stejně nikdo dělat neměl), je tam totéž co na skle a kdokoliv má právo si to přečíst.

Jiná věc je samozřejmě otázka realizace... V současné době si myslím (alespoň v naší místnosti), že by o to nebyl tak velký zájem, abych to musel udělat - pro mě jakožto začátečníka by to byla práce cca na 15 minut -> tedy z mého hlediska bych to považovat za zbytečné *148*
Ovšem, až to Medabeedaa udělá jako součást standartního bota (což o několik řádek níže přislíbil), budu to považovat za užitečné - zbytečným se naopak stane zpětná změna, to jest opětovné zaheslování. Vždycky záleží na úhlu pohledu *148*

Toto napsala lamička s přezdívkou
*2941* *2957* *2956* *2949* *2956* *2945* *2942* *2959* *2981* *2961* *2956* *2954*
Spokojený běžný uživatel bez pravomocí *18* *1581* *135*
guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 27.07.2009 12:20:07 ... (Strom/Strom)
Re (6): Logování skla
Hezké .. mě tu zřejmě nikdo nečte .. Nevadí. Tedy alespoň mě ne.

Ráda bych upozornila na fakt, že BOTy mají na starost určití lidé. Je pak čistě na těch lidech, jestli chtějí zveřejnit nebo nechtějí.
Za další - info bot není v každé místnosti.
A za poslední - ne každý to tu čte, nebo má zájem se na tomto foru podílet :)
Takže, když to vezmu kolem a kolem .. jsem zvědavá, kolik logů z kolika rooms se tam nakonec objeví :)
Já sama za sebe můžu říct, že z naší ne :)

*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*
*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž LusiEllla (Lusiellla*2143*@gmail.com) ... 27.07.2009 15:18:27 ... (Strom/Strom)
Re (7): Logování skla
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 27.07.2009 12:20:07:

>>>Takže, když to vezmu kolem a kolem .. jsem zvědavá, kolik logů z kolika rooms se tam nakonec objeví :)
Já sama za sebe můžu říct, že z naší ne :)


Tak to s tebou souhlasím .. A se mnou souhlasí i jiní SS z BS, že z BS-BOTky taky ne *1* A já za Plzeňskou botku říkám rovněž ne *1*
Čímž pro mně tahle debata končí *40*



*271* Stálý správce: Báječný sex
Certifikator: oblast Plzeň *271*
guest Muž FRANTACZ1 ... 27.07.2009 15:27:59 ... (Strom/Strom)
Re (8): Logování skla
Odpověď na příspěvek od LusiEllla ( mailto:Lusiellla*2143*@gmail.com ) z 27.07.2009 15:18:27:

Kdybych byl ještě OO našeho již neexistujícího bota (ani místnosti ostatně), tak bych nic takovýho rozhodně neimplementoval. Tehdy (skoro už se dá říct "před lety") se i uživatelé ptali, proč nevymažu šeptání a nedám logy k dispozici, a dokonce ať v nich udělám vyhledávání určitých nicků a slov...
Odpovídal jsem stejně jako teď: Kdo chce, může si sosání skla navěsit na guesta, fantazii se meze nekladou. Ale logy bota jsou určeny pro OO a SS, tečka. SS se mnou souhlasila, a tím debata skončila :-)
guest Muž LusiEllla (Lusiellla*2143*@gmail.com) ... 27.07.2009 16:02:31 ... (Strom/Strom)
Re (9): Logování skla
Odpověď na příspěvek od FRANTACZ1 z 27.07.2009 15:27:59:

>>> Moje řeč *1748* A vidím, že i většina OO svých infobotů jsou téhož názoru *1*

Vše ostatní už zde bylo řečeno, tudíž není potřeba se opakovat *18*



*271* Stálý správce: Báječný sex
Certifikator: oblast Plzeň *271*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: