XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Žárlení..

Žárlení..

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
žárlíte hodně???
Máte žárlivého partnera / partnerku ..?? Nebo i vy hodně žárlíte?...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž JonnyW (JonnyW@centrum.cz) ... 19.02.2009 20:44:45 ... (Strom/Strom)
žárlení
Z Vašich příspěvků, které jsem si přečel a ve kterých zde prezentujete velmi podobné názory - jako by na mne působilo, že v žárlení je určitá "daná hranice" toho, co přípustné je a co nikoliv. Osobně se s takovým názorem ztotožnit nemohu, nemyslím, že by to takto ve vztahu fungovalo. Pokud už by taková "hranice" fungovala, tak jí přeci každý člověk (pár) má stanovenou jinak. Někdo má vztah volný, ve kterém nežárlí vůbec a je mu jedno, kde má partnera/ku, nebo co dělá, někdo naopak stojí o to mít doma "vychovaného partnera" (jak jste zde uvedli). Toto je ryze individuální věc a záleží na každém, jak si takovou hranici stanoví. Důležité ve vztahu je, aby se lidé dokázali na takové věci shodnout a měli tuto "pomyslnou" hranici stanovenou stejně, jinak takový vztah může jen těžko fungovat.
guest Muž YumY ... 20.02.2009 09:49:34 ... (Strom/Strom)
Re: žárlení
Odpověď na příspěvek od JonnyW ( mailto:JonnyW@centrum.cz ) z 19.02.2009 20:44:45:

Samozřejmě. Ale jak říkáš, je důležité, aby měli stejnou hranici o tom co ano a co už ne....a takových párů je málo...takže pokud někdo řeší žárlivost, vždycky se řeší že někdo z nich žárlí víc....

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: