XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Smysl života

Smysl života

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Váš názor na smysl nejen vašeho života, ale i vůbec života. Existuje osud, kam směřuje vývoj bytí ...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MacCh ... 28.08.2014 15:57:48 ... (Strom/Strom)
Smysl Života
Všiml sem si u mladých adolescentů že často používají na svých blogíscích, Facebocích velmi oblíbenou hlášku která zní;
Nikdo se mě neptal estli se chci narodit, tak mi nikdo nebude říkat jak mám žít!! / Je to ovšem silně bezbožný argument kdy dívka nechápe proč tu je tak se hloupě rouhá, což je škoda.

Dívka má sice pravdu v tom že se ji nikdo neptal, ale ignoruje "fakt" že před svým narozením neexistovala, proto je pochopitelné že si ji na to ani Bůh neptal. To proč tu dívka či chlapec na světě jsou je proto že je "Bůh Chtěl" protože je Bůh plánoval, a když už tu na tom světě jsme, měli bysme, Bohu poděkovat za to že tu jsme a oplatit mu to tím že mu budem poslušní a zachovávat jeho přikázáni, následovat Ježíše Krista celou svou bytostí. Tyhle mladé omlouvá jen to že jsou v pubertě a nemají rozum:)

Zj 22,11 Kdo škodí ať škodí dál; kdo se špiní ať se dál špiní; spravedlivý ať dál koná spravedlnost; a svatý ať se dál posvěcuje.
Ebisek Muž Ebisek ... 28.08.2014 19:02:18 ... (Strom/Strom)
Re: Smysl Života
Odpověď na příspěvek od MacCh z 28.08.2014 15:57:48:

Normální zdravý člověk ten citátek zkopírovaný z netu prostě přejde. Je skoro tak trapný jako argumenty kuřáků "na něco chcípnout musím".

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: