XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

 

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Proč někteří kluci holkám tak ubližují?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
proč?.. ;o(
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Vila.Analkka (Yahoooooo@seznam.cz) ... 13.10.2009 13:56:20 ... (Strom/Strom)
Ublížení?
Zkusím stručně. Včera za mnou přišla známá se slzami v očích. Vím že si stěžovala nějaký čas asi rok je to že i přesto že jim vztah (manželství) funguje vše jak má být i v sexu i normal. Mají 1 dítě.. A i přesto že není tip přelévavé ženy je věrná přes 8 let tak nějaký ten rok má tendence být nevěrná najít si milence sama nechápala proč ani já ....nebyl k tomu důvod. Před nedávnem si našla milence ale to šílené trápení se ještě zhoršilo. Doma začali hádky problémy. Jednoho dne si vzala nečekaně dovolenou nemohla se soustředit a tak se šla projít aby našla řešení. Šíleně se ji lámalo srdce protože toho manžela milovala úplně nejvíc na světě a to že má milence ji úplně ničilo ale nemohla jinak nebyla by úplně šťastná kvůli tomu pocitu. Nesla celou tu tíhu viny sama. A tak šla a na jednom parkovišti nalezne svého manžela s jinou v autě a při tom. .....zahýbal ji celý ten rok co ona měla ten šíleně týrající pocit zahnout.............teď mi zkuste vysvětlit proč ji tak ublížil. Podle sebe vím že každý můj bývalý byl chudák a že trpěl nehorázným způsobem ale vím že vždy jsem byla upřímná nelhala jsem a všechny hnusárny co jsem udělala tak to bylo jen reakce na jeho akci to je přirozené a abych dostávala ještě facky za tu reakci to je moc. Muži si myslím měly přestat hrát si na pány dokonalé a začít právě tím srdcem cítit a to ego dat k ledu. Ale asi jsem moc iluzionista když věřím že si někdo něco veme z toho co tu píšu. Více méně budu ráda.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: