XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / První krok při seznamování

 

První krok při seznamování

První krok při seznamování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
máte odvahu ho udělat nebo radši vyčkáváte, co ten druhý?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Sk8-acka (Katuska.dracice232@seznam.cz) ... 26.10.2008 08:46:25 ... (Strom/Strom)
Ehm..jak sem dopadla
Tak vám po x měsících píšu,jak sem dopadla...
Ta moje zamilovanost vyprchala už v září hned jak sem spatřila ve škole spatřila kluka o rok mladšího. Už sem si říkala jak ho pozdravím atd. Ale nic z toho se nekonalo... Byla jsem pak týden nemocná a měla možnost si přečíst spoustu časopisů o 1.kroku. Takže vím že opačné pohlaví rozhodně není nadlidské božstvo a 2 dny potom co jsem se vrátila do školy jsem dotyčného požádala o ICQ. Dostala jsem co jsem chtěla.

Tudíž občas je k něčemu koupit si ty holčičí časopisy a řídit se podle nich.

P.S.: (NAZÁVĚR) O víkendu po svém odvážném činu jsem se dozvěděla že je to "děvkař"... Moje smůla,ale teď se mi líbí ještě víc ;)
guest Muž berserg ... 27.10.2008 18:08:06 ... (Strom/Strom)
Re: Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od Sk8-acka ( mailto:Katuska.dracice232@seznam.cz ) z 26.10.2008 08:46:25:
O těch časopisech bych opravdu velice pochyboval a o tvém charakteru taky. Pokud se ti líbí děvkař, tak si evidentně zasloužíš, aby ti život dal pořádně přes prsty.
guest Muž YumY ... 03.11.2008 08:22:07 ... (Strom/Strom)
Re (2): Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od berserg z 27.10.2008 18:08:06:

O dívčích časopisech si myslím své, ale psát, že pokud se jí líbí děvkař tak si evidentně něco zaslouží si myslím je od Tebe dost krátkozraké, už jen proto, že nikdo z nás neovlivní, kdo se mu líbí nebo do koho se zamiluje.
Co si budeme povídat, většině holkám se líbí děvkaři, stejně jako chlapům se líbí holky o které je zájem...je to známkou atraktivnosti, čímž neříkám, že každý děvkař je pro mě atraktivní, ale určitě mě bude víc přitahovat kluk, na kterého holky letí a kterých jich už pár měl, než ten, o kterého nikdo nestojí...(čímž neříkám, že je špatný a že se z něho nakonec nemůže vyklubat skvělej člověk)
Takže říkat, že "pokud se ti líbí děvkař, zasloužíš si.." je podle mě dost nefér. Kdo si hraje s kočkami, musí počítat se škrábanci, ovšem už záleží na Tvých osobních prioritách, jestli chceš jen klidný a harmonický vztah s "neproblémovým" člověkem, nebo zažít nějaké dobrodružství...
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 03.11.2008 08:56:12 ... (Strom/Strom)
Re (3): Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od YumY z 03.11.2008 08:22:07:

Já spíš mám pocit, že to příroda tak nejak divně zařídila, že jsou lidi se kterýma bychom chtěli děti dělat, ale jako rodiče jsou nepoužitelní, a pak jsou lidi co by se sice pro partnera a rodinu rozkrájeli, ale jinak je to s nima zoufalá nuda. Někde jsem četl, že největší šanci na nasazení parohů má údajně typický podpantoflák - slabý, slušný a spolehlivý... *47*

Naštěstí se většina lidí v tomto směru pohybuje někde mezi oběma extrémy jinak by to hledání životního partnera bylo sakra těžké *18*

Tygr, drak, netopejr *1686*

a hlavně strašný prase *111**47*
Uživatelská fóra/Osobní/Tygrův zvěřinec
guest Muž YumY ... 05.11.2008 08:15:47 ... (Strom/Strom)
Re (4): Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 03.11.2008 08:56:12:

Samozřejmě že ano, to je věc dávno známá a zkušenostmi prověřená...
A ta druhá věc je ta, že větší pravděpodobnost je, že člověk bude nevěrný tomu, kdo věrnost vyžaduje, než tomu, kdo o ní zas tolik nestojí..ale to už patří jinam.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: