XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / První krok při seznamování

 

První krok při seznamování

První krok při seznamování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
máte odvahu ho udělat nebo radši vyčkáváte, co ten druhý?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Sk8-acka (Katuska.dracice232@seznam.cz) ... 26.10.2008 08:46:25 ... (Strom/Strom)
Ehm..jak sem dopadla
Tak vám po x měsících píšu,jak sem dopadla...
Ta moje zamilovanost vyprchala už v září hned jak sem spatřila ve škole spatřila kluka o rok mladšího. Už sem si říkala jak ho pozdravím atd. Ale nic z toho se nekonalo... Byla jsem pak týden nemocná a měla možnost si přečíst spoustu časopisů o 1.kroku. Takže vím že opačné pohlaví rozhodně není nadlidské božstvo a 2 dny potom co jsem se vrátila do školy jsem dotyčného požádala o ICQ. Dostala jsem co jsem chtěla.

Tudíž občas je k něčemu koupit si ty holčičí časopisy a řídit se podle nich.

P.S.: (NAZÁVĚR) O víkendu po svém odvážném činu jsem se dozvěděla že je to "děvkař"... Moje smůla,ale teď se mi líbí ještě víc ;)
guest Muž Kovovamince (kovovamince@centrum.cz) ... 27.10.2008 21:06:19 ... (Strom/Strom)
Re: Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od Sk8-acka ( mailto:Katuska.dracice232@seznam.cz ) z 26.10.2008 08:46:25:

Hele holčičí časáky sou dobrý..co se týče hadrů..kosmetiky....ale co se týče vztahů..nevim no..od mejch 12ti tam píšou to samý*3*
To že chlapi nejsou polobozi či co by ti došlo i bez časáku kdyby si přemejšlela..sou to lidi jako já..jako ty...jako kdokoli..proboha:D

Ale chápu proč tě přitahuje...když to zkusíš dál sou jenom dvě možnosti...bud budeš zářez na pažbě a nebo bude happy end..
Já osobně sem asi sebevrah...zkusila bych to :) Ale tohle už je na tobě :)


*1551*drobák*1551*
všichni sme ve sračkách..
jen hloubka se mění :D
Uživatelská fóra / Osobní / Kovovčino haluziště
Jsem děFka s velkym F
guest Muž Sk8-acka (Katuska.dracice232@seznam.cz) ... 28.10.2008 08:46:34 ... (Strom/Strom)
Re (2): Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od Kovovamince ( mailto:kovovamince@centrum.cz ) z 27.10.2008 21:06:19:

No,to je fakt že jsou stejní jako všichni ostatní a já to věděla,ale u některých kluků vážně dlouho trvalo než jsem se rozhoupala. A se zářezem bych moc nepočítala. To já sem ve všech případech ta co se s klukem rozejde. Nejdýl sem s klukem teda chodila 2 tejdny a to už po tejdnu sem se chtěla rozejít. Sem prostě na dlouhý vztahy docela mladá a mám v tom asi paskvil,ale třeba nechci abych brečela kvuli klukovi a když se mi líběj ještě k tomu takový tak nebudu brečet kvuli děvkařovi.
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 28.10.2008 09:12:53 ... (Strom/Strom)
Re (3): Ehm..jak sem dopadla
Odpověď na příspěvek od Sk8-acka ( mailto:Katuska.dracice232@seznam.cz ) z 28.10.2008 08:46:34:

No pokud to bereš takhle tak skutečně není co řešit, prostě si spolu užijte a jede se dál *105* Btw, potkal jsem velice málo holek, který by přitahovali hodní kluci *47* Kluky taky většinou přitahujou spíš potvory *32* *18* Akorát je problém že to co vidíš napovrchu nemusí odpovídat tomu co je uvnitř.
Někdy je taková sexy potvora v jádru vlastně hodná holka a ze slušné holčičky se může vyklubat mrcha k pohledání *47*

Tygr, drak a netopýr *4877* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: