XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Cestování

Cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte rádi cestování?Přijďte se podělit o své zážitky z cest..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž NickUzJeRegistrovan (Monco2@centrum.cz) ... 22.06.2006 12:09:28 ... (Strom/Strom)
Autostop
Cestuje tady někdo autostopem? Jaké jsou vaše zážitky? :-)))
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 22.06.2006 15:27:27 ... (Strom/Strom)
Re: Autostop
Odpověď na příspěvek od NickUzJeRegistrovan ( mailto:Monco2@centrum.cz ) z 22.06.2006 12:09:28:

Procestoval jsem o prázdninách, tuším v prváku celé Polsko a Německo autostopem, byl to tak trošku hec a tak trošku z nudy,musel jsem nějak adrenalinově prožít léto a stálo to za to, především jsem stihl pochytit několik nadávek v polštině a němčině :-D :-) Jinak nevím, je to zážitek, ale myslím, že by to chtělo zkusit někdy v budoucnu jet dál, mnohem dál :-)

*1249*
guest Muž Lily- ... 22.06.2006 17:56:58 ... (Strom/Strom)
Re (2): Autostop
Odpověď na příspěvek od ViLLe_VaLO ( mailto:ville_valo@centrum.cz ) z 22.06.2006 15:27:27:

A kam se v budoucnu chystáš?
guest Muž NickUzJeRegistrovan (Monco2@centrum.cz) ... 23.06.2006 09:15:56 ... (Strom/Strom)
Re (3): Autostop
Odpověď na příspěvek od Lily- z 22.06.2006 17:56:58:
Já jedu teďka v pátek a sobotu (30.6 + 1.7) na fesťák do Moravských Budějovic...vyhrála jsem lupeny v rádiu :-))) Jenom doufám, že budu mít s kým jet...přestěhovala jsem se a jediný člověk, který by mohl jet je ségra...snad mi s tím nepraští...to by mi bylo líto...jinak určitě pojedu do Podhájske (termální koupaliště na Slovensku). Je tam fajn :-)) A ty?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: