XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Cestování

Cestování

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Máte rádi cestování?Přijďte se podělit o své zážitky z cest..
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Marite (MIchaliskova@seznam.cz) ... 31.12.2005 15:28:06 ... (Strom/Strom)
zážitky z kempu
Pře dvěma lety jsme jeli do kempu v Primoštenu v Chorvatsku.
Ikdyž jsem věděla,že každý rok do Chorvatska vyráží více než půl milionu Čechů,nevěděla jsem,že zrovna v Primoštenu v kempu jich bude tolik.Dokonce jsme se tam s jednou rodinou den co den hádali a místo na ležení na malym molu,kterej byl přímo u vstupu do moře.Známej a naši mě a mojí kamarádku vždycky v sedm večer poslali k pláži,aby sme tam rozložili karimatky a zatěžkali je kamenama.Skoro vždy nám to vyšlo,ale jednou ráno,když jsme přišli k pláži,ta rodina si tam kldně ležela a naše karimatky byly odhozený z mola.J8 samosebou hned řekla,že to snad neni možný,strejda se di nich hned pustil,jak to,že naše věci jsou shozený a oni jen řekli,že tam nic ráno nebylo,že to nejspíš foukal vítr a já na to řekla,že to žádnej vítr bejt nemohl,protože tu noc bylo bezvětří a teplá noc a strejda jim řekl,ať si laskavě věci z naší poloviny daj pryč.Udělali to sice s nelibostí,ale přece.Sice všechny český rodiny nejsou takový,ale zrovna tuhle bych nikomu nepřála.
Pak byl klid a už jsme měli každej svou polovinu.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: