XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / XChat vs. realita

 

XChat vs. realita

XChat vs. realita

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak moc odělujete žití a dění na xchatu a v realitě, vztahy s lidmi a jiné
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Nefret (nefretag@centrum.cz) ... 26.10.2006 23:08:45 ... (Strom/Strom)
ehm...
Já utíkám z reality do xchatu.
Je sice pravda, že xchat je jako realita ale rozhodně ne taková co já prožívám *733*
guest Muž Doom4 (lorddoom5@gmail.com) ... 30.10.2006 16:08:43 ... (Strom/Strom)
Re: ehm...
Odpověď na příspěvek od Nefret ( mailto:nefretag@centrum.cz ) z 26.10.2006 23:08:45:
virtualni svet je v podstate realita , tedy i xchat
guest Muž Nefret (nefretag@centrum.cz) ... 30.10.2006 16:28:50 ... (Strom/Strom)
Re (2): ehm...
Odpověď na příspěvek od Doom4 ( mailto:lorddoom5@gmail.com ) z 30.10.2006 16:08:43:

jo tak to souhlasim :)
guest Muž Doom4 (lorddoom5@gmail.com) ... 30.10.2006 17:38:00 ... (Strom/Strom)
Re (3): ehm...
Odpověď na příspěvek od Nefret ( mailto:nefretag@centrum.cz ) z 30.10.2006 16:28:50:
na xchatu se pohybujes v uzkem okruhu lidí , stejne tak jako je tomu v realu , vetsina lidi v realu se nemuze odpoutat od standartu , stejne tak jako je omezeny realni svet tak je i omezen xchat, nevidim rozdil , pokud preci sedim u pc cely den a dosadim si za to jedno cislo *40* a nebo pokud chodim s kamarady na pifko a dosadim si za to dalsi cislo , obe dve to jsou cisla a cislo jako cislo je porad cislo realita jako realita jak jednoduche
guest Muž Nefret (nefretag@centrum.cz) ... 30.10.2006 17:51:52 ... (Strom/Strom)
Re (4): ehm...
Odpověď na příspěvek od Doom4 ( mailto:lorddoom5@gmail.com ) z 30.10.2006 17:38:00:

Jenom mi možná trochu vadí, že moje okolí nechápe, co na tom xchatu vidim. Jako u rodičů je mi jasný, že jim to vadí. Ale prostě třeba někerejm lidem s kerejma třeba ani nejsem kamarádka vadí, že chodím na xchat a při tom tady nikdy nebyli. Mě je uplně ukradený co kdo dělá (když mělo to nějak neovlivňuje). Dá se říct, že sem na xchatu závislá. Ale rozhodně když se mě někd zeptá jestli pudu ven tak pudu :)
Pro mě je xchatování věc jako každá jiná. Pro mě je stejně normální si denně dvakrát vyčistit zuby jako jít třeba děnně aspoň na chvilu k tomu kompu.
Nevidim na tom nic zas tak extrémně zlýho. Koníček jako každej jinej.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: