XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / XChat vs. realita

 

XChat vs. realita

XChat vs. realita

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak moc odělujete žití a dění na xchatu a v realitě, vztahy s lidmi a jiné
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž DeEjaYveNca ... 13.03.2007 17:27:24 ... (Strom/Strom)
xchat
Každej bere xchat jinak, někdo jako komunikační prostředek, někdo jako místo kde si může hrát na velkýho a vytahovat se na jiný, někdo se tu seznamnuje.... nedá se říct jednoznačně co Xchat je a k čemu vlastně slouží... Teda samozřejmě určen je především pro zábavu. Rozhodně bych z pusy nevypustil že xchat neni realita.. nebo něco podobnýho. ty lidi kteří sedí u PC sou reálný, jak říkal carncero. přeci když někomu napíšu SMSku tak je to podobný jako když si s nim píšu na chatu, jen míň pohodlný, a realita to určitě je. Na druhou stranu lidi se zde můžou přetvářet, lhát, vymejšlet si a pokud je někdo nezná osobně vytvoří si imaginární osobu která je nereálná..... tak bych to chápal.. Sám sem v tomhle docela nedůvěřivej, a než si ubec začnu s někym cizím psát otevřeně tak to hodně dlouho trvá, spousta lidí se vydává za někoho úplně jiného, nic zvláštního nejsou kradené fotky v profilu, změněné pohlaví, ukradené nicky... na téma xchat by se dalo filozofovat snad donekonečna.
Sou lidi co si myslí že ty co vysedávají u chatu sou nějaký ubožáci, co nemaj na to seznámit se v reálném životě, ale to je jeden z mnooooha názorů. prostě je to pro ně třeba způsob jak být v kontaktu s někým kdo nebydlí zrovna za bukem, ale to je taky jeden z mnoha způsobů vysvětlení mnohahodinového vysedávání tady..*18*
Já mam xchat rád... poznal sem tu spoustu lidí, se kterýma trávim čas. když nad tim tak přemejšlim, tak strašně moc lidí znám jen díky chatu.... škoda jen že pak si o nich člověk udělá obrázek podle toho jak se chovaj tady ikdyž "realita" může bejt jiná.....
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 17.12.2007 10:20:11 ... (Strom/Strom)
Re: xchat
Odpověď na příspěvek od DeEjaYveNca z 13.03.2007 17:27:24:
Víte, kdysi jsem přišel na chat - a zpětně pohlíženo, taky jsem si tu ventiloval nějaký svůj problém. Skrytý za anonymním nickem jsem si to tu užíval. Jenže chat začal stále víc zasahovat do mého života a já nevěděl jak ty dva světy skloubit. Teprve docela nedávno jsem zjistil, že je to vlastně úplně jednoduché že stačí být sám sebou, tady i v reálném světě. A najednou jsem zjistil, že to co mi dlouho připadalo jako problém vlastně žádný problém není. Tak je to. Dokud jste anonymní a komunikujete s anonymními nicky, je to všechno jen iluze, hraní si na něco co nejste. To že se člověk rozhodne vystoupit z anonymity mu dává obrovské možnosti. Díky chatu jsem poznal spoustu fajn lidí a posunul svoje myšlení o notný kus dál. Takže teď už pro mě xchat není místo kam utíkám, ale místo kam se vracím.

Pokud vás zajímá malá úvaha na dané téma, jedna je zde: http://tygrsdrakem.bloguje.cz/627677-stinovy-svet.php

http://tygrsdrakem.bloguje.cz
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: