XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / XChat vs. realita

 

XChat vs. realita

XChat vs. realita

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak moc odělujete žití a dění na xchatu a v realitě, vztahy s lidmi a jiné
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž terry.uiu ... 01.10.2007 21:42:05 ... (Strom/Strom)
heh
Na Xchatu jsem poznala spoustu zajímavých a milých lidí, s kterými se takřka denně stýkám a neustále spolu něco podnikáme.
Ale ráda bych se zaměřila na ty, kteří spíš na Xchat chodí prudit, skrývají se za rouškou anonymity nebo si jednoduše hrají na něco, co nejsou. Takže, pokud vás baví jen na Xchat lízt a navážet se do lidí, mít nemístné poznámky a pouštět se do rozhovorů, o kterých víte kulový a hřeje vás na srdci to, že nemáte v profilu fotku je pěkně slabošské a tito lidé se asi hodně nudí, nebo mají psychickou poruchu neustále vyhledávat spory nebo tvořit hádky. Pak se nejraději brání frází: Nežerte ten xchat tak, není to realita... Aha, takže já nejsem reálná, když píšu na sklo. Jsem jen něčí výplod fantazie nebo robot. A teď "druhá" skupina lidí, které na xchatu potkáte. Jsou to ti, se kterými se narozdíl od výše zmíněné skupiny lidí sejdete a poznáte je naživo, ale zjistíte, že na xchatu si jen hrají na někoho, kdo nejsou. Já mám osobní zkušenost s jednou holkou, s kterou jsem si dlouhou dobu psala. Svěřovala se mi se vztahem a já jí radila. Staly se z nás xchatové kamarádky a jednoho dne nastal čas, kdy jsem tu milou dívčinu měla poznat. Můj šok ovšem nebral konců... Nejsem prudérní, ale aby křehká dívka, s kterou jsem si písemnou formou tak skvěle rozuměla, za každou větou říkala (s prominutím) vole, pičo, debile... to jsem fakt nezažila a od ní ani nečekala. Natož to, že se tak bude vyjadřovat celý rozhovor se mnou. Kdyby na xchatu psala tak, jak mluví, asi bych to lépe překousla, ale tohle bylo pro mě opravdu moc.
Těch zážitků je opravdu hodně. Každý nick má svůj příběh, ale to by bylo na několik A4 :)
guest Muž DeejayVENCA ... 02.10.2007 00:33:00 ... (Strom/Strom)
Re: heh
Odpověď na příspěvek od terry.uiu z 01.10.2007 21:42:05:
S tou dívčinou tos mi připoměla, mě se stalo něco skoro stejnýho... a dívčiny se pak dotklo když sem jí to vytknul *3* a já sem to pak odnes že sem suchej že neříkám za každým slovem tyvole ,a že je se mnou nuda. protože každýho nepomlouvám... přitom na chatu andílek. lidi sou zvláštní.
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 02.10.2007 00:41:30 ... (Strom/Strom)
Re (2): heh
Odpověď na příspěvek od DeejayVENCA z 02.10.2007 00:33:00:

Ses vole suchej ze nerikas vole za kazdym vole slovem? To to mi ho vole vyndej, tyvole *3**3**40*

Kuchař Cíba Potter Buchannon*140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
http://www.knightfight.cz/?ac=vid&vid=117003545

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: