XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Chodíte na ostro?

 

Chodíte na ostro?

Chodíte na ostro?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Chodíte rádi na ostro? Přijdte se pochlubit.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž liska-E (liska-e@bezkalhotek.com) ... 22.05.2009 14:08:27 ... (Strom/Strom)
:)
Tak dnes se mi stala celkem nepříjemná věc. Dopoledne bylo nádherně, vzala jsem si jen lehké šaty do půli stehen a šla bez kalhotek. Byly dost dlouhé na to, abych se mohla pohnout a "nelezlo všechno", ale zároveň krátké, abych chytla růžovou barvičku, když jsem zachytila něčí pohled, jak zkoumá, jestli je mám, nebo nemám. Najednou ovšem zahřmělo, blýsklo se a strhl se ohromný liják. Než jsem se stačila někam schovat, byla jsem promočená na kůži. K mému překvapení jsem ovšem zjistila, že šaty, když se namočí, jsou průhledné. Alespoň natolik, aby zkoumající pohledy zjistily, po čem pátraly. Začervenala jsem se a nevěděla, jestli se mám otočit zády nebo zůstat stát předem. Tak jsem, jako blázen, jediná vykročila do deště a rozběhla se domů. *85*


*206*Nesuďte mne, nemáte na to dost sil*66*

*3360*Chtít pravdou žít a přátele mít
je jak Boha ctít a s ďáblem souložit*3375*

nikoli vaše *1163*
guest Muž Agu (Geng12@email.cz) ... 12.02.2010 10:18:37 ... (Strom/Strom)
Re: :)
Odpověď na příspěvek od liska-E ( mailto:liska-e@bezkalhotek.com ) z 22.05.2009 14:08:27:
Hezke normalni clovek by se kouk a nedal stoho vedu na hezke veci se vzdy dobre kouka*88*tak se mozna nemas zaco stidet*66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: