XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Co vás na sexu nejvíc štve?

 

Co vás na sexu nejvíc štve?

Co vás na sexu nejvíc štve?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...aneb co nemáte rádi na tomto skvělém sportu :-)))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž THE_D.A.R.S ... 06.09.2008 14:42:52 ... (Strom/Strom)
Hloupé otázky :-)
Píšu pouze to, co si myslím já... Nejvíce mě dokáže vytočit,když se mě partner přímo v aktu zeptá,co se mi líbí,nebo co mám ráda... OK. Beru to jako zájem taky o mě samotnou,ale právě v tomto okamžiku přece dělám to,co se mi líbí..no ne? Kdyby se mi to nelíbilo tak to přece nedělám..
Příklad:
Když půjdu někam na pařbu a tam se do sebe zakoukáme s někým úplně cizím,tak je mi jasné,že toto láska nebude a chceme se jen na jednu noc. Tak to mám potom ráda divoce a nespoutaně. A hlavně nezávazně ;-)
Naopak - když někoho miluji - většinou jde o vztah - je to pěkné něžně,pomalu, lehce.. to ale neznamená,že pak nezkoušíme různé věci - zvlášť když se navzájem známe.. prasečinky... no jo.. :-D

Chci tím říct to, že je to pokaždé o náladě... Jak s kým, jak kde... Horší je ale to,pokud chce nadržený týpek sbalit kočenu na jednu noc a ona se do něj zaláskuje a pak ji hodlá "ojet" někde na záchodě a adios! A že to holčina chtěla úúúúplně jinak.. ho nezajímá..takových "naivek" je mi pak opravdu hodně líto.. :( ale jak tak občas kolem sebe koukám, je jich dost..
guest Muž TygrSDrakem (tygrsdrakem@centrum.cz) ... 17.09.2008 12:04:36 ... (Strom/Strom)
Re: Hloupé otázky :-)
Odpověď na příspěvek od THE_D.A.R.S z 06.09.2008 14:42:52:

Horší je ale to,pokud chce nadržená kočena sbalit týpka na jednu noc a on se do ní zaláskuje... Pak se ojedou někde na záchodě a adios! A že to chlapec chtěl úúúúplně jinak.. ji nezajímá..takových "naivek" je mi pak opravdu hodně líto.. :( ale jak tak občas kolem sebe koukám, je jich dost..

Já jen když máme tu rovnoprávnost... *47*

Tygr, drak a netopýr *289* *1171* *4645*
*271* *89* *89* *89* ... *1090* *1090* *1090*
guest Muž Roboslav ... 05.11.2008 08:56:10 ... (Strom/Strom)
Re (2): Hloupé otázky :-)
Odpověď na příspěvek od TygrSDrakem ( mailto:tygrsdrakem@centrum.cz ) z 17.09.2008 12:04:36:
To by mne nevadilo.Ja sex na zachode napr.v obchode s nahodnou znamosti znam.Hlavne ze si udelame dobre

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: