XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Utrácení

Utrácení

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Za co nejvíce utrácíte???
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž fragnatic (kubelka@pavelkubelka.com) ... 05.02.2007 11:52:00 ... (Strom/Strom)
Za co?
Za absolutně nepotřebný jídlo z McDonadlu a nebo za absolutně nepochopitelný kraviny, jako sou bagety, gyros, hamburgry ve stánku apod. *3**71* ... a štve mě to! *11**3*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 05.02.2007 15:44:26 ... (Strom/Strom)
Re: Za co?
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:kubelka@pavelkubelka.com ) z 05.02.2007 11:52:00:

A proč? Náhodou já se kolikrát v těchhle fast foodech docela dobře a chutně dosyta najím. Je sice fakt, že potom přibírám trochu více kalorií. Ale ne že by to tedy mému tělu nějak bylo ke škodě. *40*
guest Muž fragnatic (kubelka@pavelkubelka.com) ... 06.02.2007 02:02:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): Za co?
Odpověď na příspěvek od Elza: já sem to myslel tak, že si vždycky kupuju jídlo v těhle vobchodech a přitom mám doma uvařený teplý, lepší... takhle sem to myslel *71**3*
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elzacz@seznam.cz) ... 06.02.2007 02:14:20 ... (Strom/Strom)
Re (3): Za co?
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:kubelka@pavelkubelka.com ) z 06.02.2007 02:02:52:

Aha :) Tak já tyhle obchody většinou využívám jen na cestách a když mám doma navařeno, tak proč si kupovat jinde? *40* Na druhou stranu u stánků mi kolikrát víc chutná. *32*
guest Muž fragnatic (kubelka@pavelkubelka.com) ... 06.02.2007 22:07:07 ... (Strom/Strom)
Re (4): Za co?
Odpověď na příspěvek od Elza: ale jo, to mě taky, taky mi kolikrát víc chutná ale doma zase prostě to je jistota a v uvozovkách zadarmo, protože sem to nekupoval já no... no dobrá otázka: proč kupovat jinde?... já sem na to odpověď ještě nenašel, asi sem závislej na nakupování jídla *40*

Odpověď na příspěvek od YumY: no právě já sem dřív jako moc na prachy nekoukal a když sem koukal, tak sem stejně neodolal.. ono když kolem toho chodíš každej den a vidíš tam ty lidi, tak Tě to dostane *47* ale stejně sem si tam dával jenom jeden velkej pomenračovej džus, taštičku s lesníma plodama a číze.. cca 75,-- .. no a byl sem tam tak za tejden vždycky 2x - 3x.. no x4 za měsíc... hmm a s mým chudým kapesným, nevím no... štve mě to, potom se divím, že si něco nemůžu koupit *71*
guest Muž YumY ... 14.09.2007 08:04:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): Za co?
Odpověď na příspěvek od fragnatic ( mailto:kubelka@pavelkubelka.com ) z 06.02.2007 22:07:07:

Musím říct, že jsem zaznamenala velkej pokrok.

Po půl roce bydlení v Praze, kde mám McD prakticky pořád pod nosem na každym kroku, jsem se ho snad opravdu přejedla...a musím říct, že ze začátku jsem tam byla opravdu skoro denně....teď už si ani nevzpomínám, kdy jsem posledního BicMaca měla, samozřejmě si ho někdy dám a s chutí, ale myslím že s 2-3x tejdně se to smrsklo asi na 1-2x měsíčne :)
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 25.09.2007 11:36:43 ... (Strom/Strom)
Re (6): Za co?
Odpověď na příspěvek od YumY:
Já v mekáči nebyl už asi 3 měsíce *82* :))

______
fragnatic

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: