XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Jiří Paroubek

 

Jiří Paroubek

Jiří Paroubek

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o něm myslíte ?
Máte rádi naše bývaleho premiera Bude to super   *88*Koukám na tebe   *18* ? Jíří Paroubek :)) nebo ho naopak nesnášíte a když ho vidíte v televizi zvedá se vám žaludek (nejen z jeho bradaviceMoc chutnalo, sladké   *32*).

Vyjadřete seHopsahejsa   *82*. řekněte nam jeho klady a zapory ... pojdte si o této osobnosti (podle mě silně populistické:)) popovídat:o) ... tak se přidejte .... hned ! :D

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž s.spitous ... 25.02.2010 10:32:30 ... (Strom/Strom)
je vsude az to nevypada hezky
Pan Paroubek je vsudypritomny. Vcera jsem absolvovaj 6 km dlouhou cestu domu a napocital jsem 47 podobizen s jeho gigantickou usmivajici se hlavou. a pak ze mame setrit ona je KRIZE BU BU BU ! SETRETE NEJDRIV NA SOBE! PRESTANTE SI SAMI NAVYSOVAT PLATY , OBLBOVAT LIDI A VNUCOVAT VAM VASE PODOBIZNY NA KAZDEM ROHU. turista neznaly mistnich absurdnich pomeru by si mohl myslet,ze jde o kult osobnosti.
guest Muž Norkey (norkey@centrum.cz) ... 28.02.2010 14:58:50 ... (Strom/Strom)
Re: je vsude az to nevypada hezky
Odpověď na příspěvek od s.spitous z 25.02.2010 10:32:30:

No Paroubek si ho buduje docela dlouho.. sam vidis, jak jsou vsechny kauzy (hlavne ted pred volbami, viz gripeny) zametene pod stul a paroubkovi poradci se snazi nasmerovat lidi na jina volebni temata.. silenost na druhou.. Bojovat proti populismu v narode idiotu se neda, je potreba cekat az se zdiskredituje sam.. coz bude beh na dlouhou trat imho.. jedno jestli ti idioti voli kteroukoliv ze dvou nejvetsich stran.. meli by je obe uredne zakazat.
__________
:Harvest Red
guest Muž Roboslav ... 28.02.2010 16:07:50 ... (Strom/Strom)
Re (2): je vsude az to nevypada hezky
Odpověď na příspěvek od Norkey ( mailto:norkey@centrum.cz ) z 28.02.2010 14:58:50:
Není důvod k zákazu

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: