XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

 

Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

Co se líbí holkám na klucích a naopak co se líbí klukům na holkách

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co se vám nejvíce líbí ať už vzhledově nebo chováním ..... poraďme si navzájem ;-))))
heh jako myslím všem nám je jasné že když se člověk zamiluje je mu to jedno :))
ale pokud se jedna o věci kdy jde jenom o ,,oko'' tak co se vám hlavně na holce líbí ...

takže opravdu tu nechci slyšet : je to uplně jedno hlavní je povaha ... BLAH BLAH BLAH   *909*
prostě mi napište něco ,,co se dá chytit'' Hi hi hi, co?   *261* nevím jak jinak bych to vysvětlil :))

tak šúúúúúúúúúúúp do toho Koukám na tebe   *18* :)) :o)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Inready Žena Inready (inready@centrum.cz) ... 06.09.2018 13:13:20 ... (Strom/Strom)
Muži
Mě se na mužích líbí, když jsou povahou dobří, nevymýšlí sviňárny, chtějí se kamarádit a neberou holku jen jako další kus. Musím to vidět v jeho pohledu a celkovém chování ke mě, že jsem ho něčím zaujala. Vzhledově mám ráda pěkný pánský zadek a celkové držení těla. Sama jsem baculatá, takže spíš zaujmu chováním. Vím, že na první pohled hned neoslním, takže i já muže ráda víc poznám. Jsem hodně komunikativní a otevřená, to se mi líbí i na mužích. Musíme se dokázat bavit o čemkoliv a mít podobný názor na svět. :)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: