XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Stálí Správci

 

Stálí Správci

Stálí Správci

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Otázky, rady, odpovědi a pokec o nich...
Fórum o stálých správcích Zubatej   *40*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 30.11.2020 08:01:55 ... (Strom/Strom)
KGX_7160
Muž KGX_7160 ... 29.11.2020 15:02:41 ... (2494/2495)
Re (5): Hlášení o špatné SŠ HallucinationFlower

Všichni sme je kus masa.
Jinak zkus používat vybranější výrazy na veřejném foru.
Děkuju

*44*
HallucinationFlower Žena HallucinationFlower ... 02.12.2020 11:33:49 ... (Strom/Strom)
Re: KGX_7160
Odpověď na příspěvek od Giggo ( XChat.Giggo@gmail.com ) z 30.11.2020 08:01:55:

Ten MacChuv příspěvek jsem stihla přečíst a netřeba se tímhle šaškem z Opavy (nevýhoda že je tak malá) vůbec zabývat *42**1614* Že nahání každému léta "hrůzu" jak před lobotomií, která nemá hlavu ani patu, se dávno ví. Navíc jeho slovník se skládá ze slov, které pochytil v ústavu pro mentálně postižené, takže já jeho psychické nevyrovnání s trochou větší kapkou záště vůči všem toleruju naprosto s chladnou hlavou *1614* Přeci tu jen není člověk registr.měsíc a setkal se tu už snad opravdu se vším, aby byl vůči tomuhle prázdnému mektání resistentní *20**1614*

Navíc by si měl panáček trochu utáhnout kravatu a začít si vidět do tlamičky, jelikož nejsem jediná, komu leze krkem a kdo zná jeho hnízdečko, ve kterém vytváří své kreace plné zvláštních záškubů, tak jen, aby místo vánočního stromečku neblikala venku modrá světýlka, protože už zachází svými výstupy dál,než je zdrávo a přeci jen tu letos padlo pár nahlášení *6* Ne, není to Danieli výhrůžka, nýbrž jen menší vztyčený prst, až zase budeš chtít použít klávesnici a něco blejt *6* Nedělala bych to tak kvůli sobě, jako kvůli ostatním, jsem teamový hráč *20*. Bylo by tak aspoň o jednoho parazita méně *1614*
Nehledě na zbytek velice známých uživatelů, kteří tu intenzivně stalkují znatelně viditelné lidi, vyžvaní to dalším a snaží se jim následně uškodit, či poškozovat jejich jméno, ať veřejně či soukromě *6* Ale tak to taky není žádná novinka, přeci jen to má každý ve svých rukou, jak s takovými naloží *72*
Krásné a poklidné předvánoční týdny všem, že *2429*

*5162* *852* *5162*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: