XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Certifikace

 

Certifikace

Certifikace

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zážitky, rady, prostě všeee
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Ermenegildo_Zegna Muž Ermenegildo_Zegna ... 30.07.2014 01:20:12 ... (Strom/Strom)
Fakta
Pokud bude mít některý administrátor případné pochybnosti či dotazy, nechť se, prosím obrátí přímo na mě a nenechá se ovlivňovat nesmyslnými domněnkami uživatele Azazel-andel.
Protože já toto fórum nesleduji, a nechci již dále komentovat fantasmagorie tohoto virtuálního uživatele.

Děkuji.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.07.2014 03:07:21 ... (Strom/Strom)
Ermenegildo_Zegna Muž Ermenegildo_Zegna ... 30.07.2014 11:51:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): Fakta
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.07.2014 03:07:21:
Takže:
1) "Obdivuju" tě za to, že si schováváš screeny lidí, abys je pak mohl použít proti nim.
2) Na těch screenech nevidím nic závadného. Chodím si na chat pokecat, diskutovat, ale i - světe div se - bavit. Což dělá většina lidí, a ruku na srdce - jistě i ty. Kdyby jsme měli dělat screeny každého prdu, co kdo na chatu vyplodí, jistě bychom zjistili spoustu zajímavých věcí. Nebo ty snad na chatu občas "neblbneš", chováš se vždy spořádaně jako Guth Jarkovský? Trochu introspekce by to chtělo !
( Ty screeny z Kluci honění nebo Kluci s kluky mě vážně pobavily, vzhledem k tomu, jak tam lidi píšou :))) Ale screen vyhazovu z Meditace nechápu - není tam totiž vidět, za co jsi byl vyhozen. Doporučuji propříště udělat screen z místnosti ).
3) Podobně jako Azazelovi i tobě bych doporučil nějakou dobu abstinenci od chatu, protože ve vašem chování postrádám absolutně nadhled.
4) A to nejdůležitější: Používáš screeny staré mnoho měsíců, takže jsi dost off topic.

Peace,
D.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: