XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Antixchat

 

Antixchat

Antixchat

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o stránkách bojujících proti XChatu?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž M-eKi (M-eki@centrum.cz) ... 01.07.2007 10:46:02 ... (Strom/Strom)
:P
Oni delaji vsechno, aby xchatare nastvali.. Ale tak nechme deti si hrat, me osobne to ejak nerusi... a myslim, ze i ostatni to prezijou. V techdle pripadech je holt nejlepsi ignorovat, pulku to prestane bavit a druha pulka to vzda, az zjisti, ze jsou v tom samy. AX jsou proste jen lidi, kterym se neco nelibi a nejsou schopny mluvit na rovinu, tak si ymysleli, ze budou zli a protivni. Je to ubohost..

*2225* M-eki *2225*
guest Muž SummerBoy (Summer.Boy@seznam.cz) ... 01.07.2007 13:22:43 ... (Strom/Strom)
Re: :P
Odpověď na příspěvek od M-eKi ( mailto:M-eki@centrum.cz ) z 01.07.2007 10:46:02:
No abych pravdu řekl, tak já si myslím že už s tím AX2 přestali, protože XChatu ukázali co je to bordel *114*
A možná se ted reklama a tapetace dělá ojediněle, ale už jí asi nedělá AX2, ale někdo jiný.
Horší je to s botováním, o určitě chytnou tolik lidí, že admini nestíhaj ani odebírat *3*
ALIEN Muž ALIEN (vetrelec@gmail.com) ... 02.07.2007 02:05:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): :P
Odpověď na příspěvek od SummerBoy ( mailto:Summer.Boy@seznam.cz ) z 01.07.2007 13:22:43:

Jestli tapetování patří mezi bordel, to nevím, ale v minulosti jsem se několikrát přesvědčil, že velký bordel je xchat sám.
Co se týče botařů, nemusí mít ani bota z AX2, je jich spousta od spousty jiných tvůrců.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: