XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 18.01.2006 03:52:08 ... (Strom/Strom)
N/A
No tak díky vám jsem o stovku bohatší.
Vsadila jsem se že i když mě tady o kritiku někdo z adminů požádá, tak nevydrží dva týdny.
Zajímavostí je že přežily smáz jen pochvalné příspěvky a kromě příspěvku o vzpomínce na adminu mají ostatní příspěvky hodnotu rovnajcí se nule.

Ale vůbec mě to nepřekvapuje, na stížnostech není taky do výpisu psána kritika k aminům, nebo jejich přátel co se rádi ke stížnostech vyjadřují (např. Depony) a někteří vybraní uživatelé jsou tam psáni za každou blbost, což je taky zajímavé že shazovat mě ve rádobypravdivých výpisech některým tamním moderátorům nedělá problém........když se splete a svou chybu na chatu uzná tak na jakoukoliv opravu z vysoka kašle. Možná proto aby si rádobyvtipní prudiči mohli povídat že jsem byla ve výpisu tolikrát napsaná (Díky Giggo za smazání rádobyvtipného prudíce)
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 18.01.2006 23:57:48 ... (Strom/Strom)
Re: N/A
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 18.01.2006 03:52:08:

Mno jo, tak když to víš, že jsme takové svině, tak už by si to ve své dokonalosti měla pochopit, že to nemá cenu řešit a dát tu konečně prostor k diskuzi méněceným uživatelům :o)

To samé platí i pro pandoru :o)

Elfik *88*
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 19.01.2006 03:59:56 ... (Strom/Strom)
Re (2): N/A
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:elfkam@elfkam.net ) z 18.01.2006 23:57:48:

No jo zamést pod koberec a čau, že ?
Óóó´já tady jedním příspěvkem (ted dvouma*) nedávám prostor ostatním. Pane bože já se tak stydím. *3*

P.S.: Mimochodem to že jsem někoho označila za svini nebo méněceného je tvůj výmysl.

P.S.S: *Podle tvé supermatematiky to už je vlastně 20 - 200 *3* *3*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 19.01.2006 23:45:14 ... (Strom/Strom)
Re (3): N/A
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 19.01.2006 03:59:56:

Ano, jsou lidé, kteří mi skutečně nestojí za to, abych s nimi ztrácel čas. A nestydím se přiznat, že mezi ně patříš *4*

Elfik *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: