XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž lewinski (Lewinski.Lewinski@seznam.cz) ... 18.12.2005 01:13:08 ... (Strom/Strom)
je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
0:51:01 Waistnex: Zeptej. Tez bych ti na to neco rekl, ale u lidi tveho typu to ani nema cenu
0:48:19 lewinski: ja se zeptam jinych adminu..zdali takove chovani k lidem je oki
0:48:06 lewinski: vim..co jsem ti psala...a vim proc....u mne nic nehledej...pac bys nenasel....zamysli se nad sebou...
0:46:05 Waistnex: 0:26:56 a 0:27:10. Cti to jeste jednou a pak mi rekni, kdo zacal
0:45:23 lewinski: znechuceni...neni...>> byt tebou......a jit se vyzvracet..myslim, ze jsi docela ulitnul...
0:44:29 Waistnex: ne, to je pravda. A zacala jsi s tim ty, koukni se hned na sve prvni tri vety
0:42:23 lewinski: 0:29:16 Waistnex: Byt tebou, jdu se vyzvracet V realu je to o dost lepsi, tma si nikdo nic nedovoli
0:42:13 lewinski: si precti tvuj vyrok..ja bych se stydela...ale jak rikam..hovori to samo za sebe o kvalite charekteru>>
0:41:04 Waistnex: Kdybych se choval arogantne a s despektem, nebavim se s tebou
0:40:51 Waistnex: To neni osobni, dela to casto, precti si forum "Stznosti" za posledni dva mesice. Mozna odmazano, PANDORA proste prudi, mela varovani, prudila dale...
0:39:05 lewinski: a ja se chovam k lidem s respektem...coz o tobe se rici neda...
0:38:52 lewinski: pokud mate neco osobniho..jde to mimo nas..k nam se chova slusne....
0:35:26 Waistnex: Ja vim, ctu cely DD A mohu te ubezpecit, ze duvod ji killnout jsem mel
0:34:23 lewinski: 0:33:41 datel_gambler: jdu spát.. mějte se ...jestli se takové praktiky tady budou rozmáhat, budu chodit na jiný server
0:29:16 Waistnex: Byt tebou, jdu se vyzvracet V realu je to o dost lepsi, tma si nikdo nic nedovoli
0:28:19 lewinski: hele..mistre..kdyz uz..jsem zena..a jsem tebou znechucena....!!...a myslim, ze i jini..ukaz se v realu..na co stacis....MISTRE!!!!
0:27:11 Waistnex: bud klidne znechucen.
0:27:10 lewinski: si myslis..ze kdyz jsi admin..ze jsi mistr sveta???!!!!!!!
0:26:58 lewinski: !!!!!
0:26:56 lewinski: podivej..jsme tebou znechuceni...co si to dovolujes?? je to nase kamoska a jedna s nama slusne...
0:26:25 Waistnex: ona vi
0:26:13 lewinski: nazdar..proc jsi mi vyhodil kamosku????
guest Muž irax (ircenka@seznam.cz) ... 18.12.2005 02:08:24 ... (Strom/Strom)
Re: je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
Odpověď na příspěvek od lewinski ( mailto:Lewinski.Lewinski@seznam.cz ) z 18.12.2005 01:13:08:

No...jsem si tedy početla....Waistnex, hmmm...už jsi dlouho neudělal v DD ostudu, tak sis na nás vzpoměl...také jsem jednou s tebou diskutovala do 3 nebo 4 hodin do rána-bez úspěchu. Nevím, co si chceš dokazovat svým jednáním, co dokazuješ ale nám je nasnadě...znám lewinski i Pandoru a nemyslím, že by jedna nebo druhá porušovaly nějakým způsobem pravidla xchatu, pokud by se něco takového dělo, udělal by pořádek stálý správce, nebo by někdo z uživatelů zavolal na pomoc admina...jak vidím, tak se nic takového nedělo, takže .......????
Pokud se realizuješ takto, dovol, abych ti vyslovila své hluboké politování. Irax
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 18.12.2005 10:50:30 ... (Strom/Strom)
Re: je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
Odpověď na příspěvek od lewinski ( mailto:Lewinski.Lewinski@seznam.cz ) z 18.12.2005 01:13:08:

Nevím o jakou zaležitost přesně de :)) ale waistnex se k tobě choval s respektem a slušně ... o celé situaci nic nevím ... ale k tobě se choval uplně normálně *52*

Daves *249*
guest Muž lewinski (Lewinski.Lewinski@seznam.cz) ... 18.12.2005 11:40:15 ... (Strom/Strom)
Re (2): je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
Odpověď na příspěvek od Mr.Daves ( mailto:Mr.Daves@seznam.cz ) z 18.12.2005 10:50:30:
mily priteli...
asi jsi necetl pozorne...ale..cemu se vlastne divit....vidim, ze jsi na stejnem levelu, jako uvedeny admin v mem prvnim prispevku...datel gambler ma pravdu...bude lepsi zmenit server...
Mozna je to v Cesku typicke..se takto k sobe chovat...tak kazdemu to svoje...
Jinak preji spokojene vanoce a bohatou nadilku....zdravi Hana Strunk..alias Lewinski
guest Muž Mr.Daves (Mr.Daves@seznam.cz) ... 18.12.2005 13:16:49 ... (Strom/Strom)
Re (3): je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
Odpověď na příspěvek od lewinski ( mailto:Lewinski.Lewinski@seznam.cz ) z 18.12.2005 11:40:15:

Myslím že každý kdo má něco v hlavě si na to udělal názor sám .... :)) Nechci se o tom zbytečně hádat ... ale jen ti říkám že ne Waistnex ae ty ses chovala (k němu) špatně *40* ale nebudu se s tebou o to přít v dalších desítí příspěvcích *87* takže *87* a bohatého ježiška :))

Daves *249*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 20.12.2005 16:43:38 ... (Strom/Strom)
Re: je to vubec mozne?? chovani ?? cloveka ve funkci..i kdyz virtualni???
Odpověď na příspěvek od lewinski ( mailto:Lewinski.Lewinski@seznam.cz ) z 18.12.2005 01:13:08:

Myslím, že Waistík reagoval ještě dost umírněně. Kdyby si s podobným arogantním tónem a prudami přišla za mnou, byl bych zřejmě o dost ostřejší. *4* Možná bys svůj světospasitelský komplex měla jít využít na jiných místech - tam, kde je to opravdu potřeba. Například děti v Somálsku mají hlad, v Pakistánu po zemětřeseních je spousta raněných. Ale třeba i taková trivialita jako sběr odpadků po lesích bude nekonečněkrát užitečnější než Tvůj "boj za spravedlnost" na internetovém serveru. A ještě něco - než začneš příště posuzovat, kdo žije ve virtuálním světě, začni od sebe. *4*

To Mr.Daves: neumí *3*

Elfik *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: