XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Martineq (ariss@email.cz) ... 03.12.2005 00:23:10 ... (Strom/Strom)
Odebrání hvězdičky janě.13
Dobře, tohle je jen názor, sice víc lidí, ale já ho i napíšu - neschválit janu.13 jako adminku, to už na něco poukázalo a hodně lidí si dost domyslelo, ale o to nejde. Chci říct jednoduchou věc - Jak můžete jediného člověka, který tu je v noci, kdy ostatní spí, vždy online, zbavit fce??? Ona je ( byla *8* ) pro noční provoz jedinou záchranou a pomocí, všichni se obraceli s problémy na ni a byby vyslyšeni. Nemyslíte, že tímto ztrácíte jednu z "nepřímých" výhod?? Mně by teda nebylo fuk ani to, co se tu děje v nočních a ranních hodinách.*105* Těžko říct, vyjádřil jsem se. Takže teď by chtělo aspoň najít náhradu, která by fungovala stejně spolehlivě jako Jana. Asi vše...
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 03.12.2005 10:09:26 ... (Strom/Strom)
Re: Odebrání hvězdičky janě.13
Odpověď na příspěvek od Martineq ( mailto:ariss@email.cz ) z 03.12.2005 00:23:10:

V tomhle ohledu jsme hodně ztratili už ve chvíli, kdy skončil Mili. Jana měla být jakousi náhradou za něj, ale pokud sama nechce, nikdo jí nemůže nutit. Určitě bude potřeba tenhle ohled ještě nějak dohnat, toho jsme si vědomi, nemusíš se bát. *4*
Na druhou stranu Tvé tvrzení o jediné záchraně je hodně hodně nadnesené, neboť třeba já, carnero, Prazdroj a i jiní tu nezřídka býváme dlouho dlouho do noci (rána). Navíc té práce je tu v téhle době absolutní minimum - třeba včera jsem tu byl do pěti do rána a za celou dobu jsem odpověděl jeden dotaz a vyřešil jedno bezdůvodné vyhození. Takže bych nedělal z komára velblouda *4*

Elfik *88*
guest Muž Martineq (ariss@email.cz) ... 03.12.2005 15:41:13 ... (Strom/Strom)
Re (2): Odebrání hvězdičky janě.13
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:elfkam@elfkam.net ) z 03.12.2005 10:09:26:
Ano, to je samozřejmě taky pravda, ale spíš šlo o tu jistotu a pravidelnost, když uvážíš, že jednu noc se nic neděje a další se všichni ti úchyláci jak na potvoru sejdou, ale budiž, pkud tak sama chtěla. Právě proto jsem přidal tu poznámku a hledání osoby podobného zaměření na konci, nic ve zlém. Byl to spíš dromedár *40* Ha oooj*54*

Martineq *66*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 05.12.2005 09:41:29 ... (Strom/Strom)
Re (3): Odebrání hvězdičky janě.13
Odpověď na příspěvek od Martineq ( mailto:ariss@email.cz ) z 03.12.2005 15:41:13:

100% jistotu nebudeš mít nikdy. I taková "noční můra" jako MiLi tu nebyl pokaždý a i když budeme mít dva tři lidi, kteří sem budou chodit spíše v noci, tak stejně v současném principu nikdy nezaručíš, aby tu pokaždé někdo byl. Náhoda je blbec, znáš to. Každopádně i přes drobné noční rezervy je současné pokrytí adminy v pohodě dostačující.

Elfik *88*
guest Muž Martineq (ariss@email.cz) ... 05.12.2005 23:01:22 ... (Strom/Strom)
Re (4): Odebrání hvězdičky janě.13
Odpověď na příspěvek od ELfkaM ( mailto:elfkam@elfkam.net ) z 05.12.2005 09:41:2
Mno stopro nedáš ani s ochranou *40* taky pravda, holt se někdo snad naskytne, současné pokrytí je rozhodně lepší než eurotelácké *18* takže no cement.. *54*

Martineq *66*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: