XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jezevka ... 28.01.2018 18:27:16 ... (Strom/Strom)
Kick zakladatele nevhodné místnosti
Doporučila bych adminům (jmenovitě Bogemanovi), aby příště vyhodil taky toho, kdo založil nevhodnou místnost. Je hezké, že to schytám (podle pravidel), když tam zvědavě zjišťuju, co že to je, a jestli to neporušuje pravidla a mezitím dostanu asi správce, nebo proč jáj dostala ban (na nevím jak dlouho), ale když zakladatelka místnosti zůstane chatovat dál, tak to dobře odvedená práce není.
guest Muž Ch_o_s_e_ ... 29.01.2018 22:54:59 ... (Strom/Strom)
Re: Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od jezevka z 28.01.2018 18:27:16:
Nic si z toho nedělej, že jsi byla vyhozena nebo dostala ban. Nejsi první ani poslední. Bogerman je obecně považován za MEGA ****** xchatu ....toto je nejenom mé zjištění, ale více lidí. Ještě je mu tady pár podobných, ale jeho kvalit ve virtuálním světě dosahuje opravdu málo kdo...
guest Muž jezevka ... 15.02.2018 11:36:48 ... (Strom/Strom)
Re (2): Kick zakladatele nevhodné místnosti
Odpověď na příspěvek od Ch_o_s_e_ z 29.01.2018 22:54:59:

Ani mi nejde o to, že jsem dostala ban. Jak říkám, v souladu s pravidly to je, i když je to nefér. Ale ban by měl dostat taky ten, kdo místnost založil. Zvlášť, když tam je, jen v téhle nic dlouho nenapsal. A v historii to bylo vidět, nebyla to místnost s dlouhou historií.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: