XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž kakaovy_piskotik ... 27.04.2016 22:44:52 ... (Strom/Strom)
petice na odvolání Bogemana
Já si nepřeju aby byl Bogeman adminem, bývalý SS BTMR Bogeman , tento bogeman který je sotva dva týdny GS a už zneužívá svých práv jako kdyby byl ostřílený YS nebo RS , no jasně řeknete si že má zkušenosti s SS ale kdybyste viděli tu neoprávněnou a narvanou klíčenku v BTMR jenom protože někdo napíše něco co si myslí a mnohdy je to slušně,ale jemu se to nelíbí , a uživatelku Mysula která všem nadává do kreténů a každého vyhodí pokud nepozdraví při vstupu, je jak totalita, a ji nechává v povolených klíčích,tohle chápu jako dvojí metr a estli se bude na xchatu potlačovat svobodný názor tak si s tím jdětě do záchodu. *6* *52*

Bogeman se na admina hodí přesně jen co je pravda poslušné děcko co dostalo hračku. Ale já ho za admina nechci *627*
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (XChat.Giggo@gmail.com) ... 03.05.2016 10:40:57 ... (Strom/Strom)
Re: petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od kakaovy_piskotik z 27.04.2016 22:44:52:

Pokud máš něco konkrétního piš prosím mě či někohmu z RS online a můžeme to pořešit.
Případně si pořid screeny.

Nikdo neuplatnuje dvojí metr. Vždy se snažímse jednat objektivně. Nicméně né vždy je snadné rozhodnout se pouze na základě okamžiku který člověk vidí v mísntosti.
Bogaman má prozatím jako ostatní na počátku GS a my věříme, že pro tým je přínosem. Sbírá své první zkušenosti a jeho schopnosti posoudit situaci se stále zlepšují. Zvlášť když mu do náruči přibíhají tak profláknutí jelimani.

*44*
guest Muž Nechapu_cenzuru ... 03.05.2016 13:39:09 ... (Strom/Strom)
Re (2): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od Giggo ( mailto:XChat.Giggo@gmail.com ) z 03.05.2016 10:40:57:
Hele jak sem psal proti nikomu nic Nemám dokud mě nezačne špiniit! A vymyšlet si důvody blokace jenom protože jedna paní povidala to a to! Jsem slušný dokud mě někdo nešpiní, pokud špiní prudí mě tím a já sem pak dravá agresivní šelma, jak se mám bránit když i jeden či dva záložní nicky mám hned v bloku s důvodem obcházení trestu? Co já vím tak trest sem měl udělen od tebe a ten už je uzavřen do prosince 2016 na odblok jak si psal, tak nechápu co mají ty hromadné šikanujici blokace mých záložních nicků , chci si pokecat s kamarády které mám v BF ale nemůžu protože někomu ruplo v bedně a toleruje tu jen jeden nick, jenže co když nechci být MacCh ale chci začít s novým štítem?hm a nebo se na vše můžu vy** to. takže bud mi odblokuj ted můj hlavní nick nebo se nedivte že si budu dělat záložní nicky určené na pokec, proxy mám neomezený počet nemám s tím problém. Jo a zablokujte anyho za spamování vzkazníku uživateli hrabex-An

Takže radši se smažu nebudu na serveru kde je tolik nenávisti *79*
guest Muž 8mar.sei0 (mar.sei@seznam.cz) ... 16.07.2016 20:38:33 ... (Strom/Strom)
Re (3): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od Nechapu_cenzuru z 03.05.2016 13:39:09:
Moje řeč... Taky jsem slušný, dokud mě opravdu někdo řádně nevytočí, což je zvláště u ENVY jednoduché. Přesně, jak říkáš, ta si vymýšlí důvody pouze na základě jakýchsi domněnek, otravuje pomalu každého, kdo na Xchat vleze. Stačí jen sledovat, co se děje, když tady tahle neuvěřitelná kr..a není a co se děje, když se tady ukáže. Vždycky si najde "dobrý důvod" někoho odněkud vyhodit, blokovat nebo zrušit místnost. Když někdo zruší místnost, ve které chatuje 60 lidí, příjde vám to normální??? Takhle osoba se tím buď dobře baví, nebo nemá nic lepšího na práci, než v jednom kuse otravovat lidi!
guest Muž Azraael ... 19.07.2016 00:11:52 ... (Strom/Strom)
Re (4): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od 8mar.sei0 ( mailto:mar.sei@seznam.cz ) z 16.07.2016 20:38:33:


Přijde mi normální zrušit místnost třeba Tátova holčička, kde úchyl píše - 23:56:26 Gaboo: jeste je hola,ale prsa uz nejaky ma

s tím, že je jedno, jestli tam chatuje 60 úchylů nebo jeden

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: