XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Administrátoři

 

Administrátoři

Administrátoři

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...a skoro všechno o nich. Ne STÍŽNOSTI *90* Pro stížnosti použijte help@xchat.cz
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž kakaovy_piskotik ... 27.04.2016 22:44:52 ... (Strom/Strom)
petice na odvolání Bogemana
Já si nepřeju aby byl Bogeman adminem, bývalý SS BTMR Bogeman , tento bogeman který je sotva dva týdny GS a už zneužívá svých práv jako kdyby byl ostřílený YS nebo RS , no jasně řeknete si že má zkušenosti s SS ale kdybyste viděli tu neoprávněnou a narvanou klíčenku v BTMR jenom protože někdo napíše něco co si myslí a mnohdy je to slušně,ale jemu se to nelíbí , a uživatelku Mysula která všem nadává do kreténů a každého vyhodí pokud nepozdraví při vstupu, je jak totalita, a ji nechává v povolených klíčích,tohle chápu jako dvojí metr a estli se bude na xchatu potlačovat svobodný názor tak si s tím jdětě do záchodu. *6* *52*

Bogeman se na admina hodí přesně jen co je pravda poslušné děcko co dostalo hračku. Ale já ho za admina nechci *627*
guest Muž juicy_fruit ... 30.04.2016 07:55:17 ... (Strom/Strom)
Re: petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od kakaovy_piskotik z 27.04.2016 22:44:52:

s tím plně souhlasím, Bogeman dostal funkci a hned ji zneužívá, kamarádům nadržuje- ti si v BTMR můžou dělat téměř co chteji (např Mysula se tam pořéd snaží urážet a zesměšnovat) a nic se neděje a nekamarádi maji hned kick za každou blbost. Já jsem mu např. jen napsal at mě neobtěžuje a hned mi dal klíč
first-1. Muž first-1. ... 30.04.2016 07:58:58 ... (Strom/Strom)
Re (2): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od juicy_fruit z 30.04.2016 07:55:17:

Když se ti tam nelíbí tak tam nechoď, bude všem líp i tobě. Aspoň už nebudeš prudit.
guest Muž becherovka_ ... 30.04.2016 11:24:39 ... (Strom/Strom)
Re (3): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od first-1. z 30.04.2016 07:58:58:

Pro vás je to prudění pro ně je to známka punku, ale špatní jsou vždy ti co mají funkci. Žádní ochránci nejste jste zbabělci co nedáváte možnost feroveho boje , tedy dát nám taky funkci kick.

Proto bizi a franci jsou vypatlaní retardi .
first-1. Muž first-1. ... 30.04.2016 14:51:28 ... (Strom/Strom)
Re (4): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od becherovka_ z 30.04.2016 11:24:39:

Píše člověk, který se bojí napsat z vlastního nicku, a to že by okamžitě dostal ban je jen paranoidní představa.
guest Muž becherovka_ ... 30.04.2016 15:02:51 ... (Strom/Strom)
Re (5): petice na odvolání Bogemana
Odpověď na příspěvek od first-1. z 30.04.2016 14:51:28:

Můj hlavní nick je zablokován na vlastní žádost na určitou dobu, takže se pleteš já se vás vůbec nebojím jinak bych sem vůbec nepsal. *52*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: