XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Buddhismus

Buddhismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Nejvyšší pravda je zároveň nejvyšší radostí. Forum na téma: Jak vnímá západ Buddhovo učení.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž AmeliaMontagova ... 23.04.2014 00:46:54 ... (Strom/Strom)
Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Buddhismus učí vypnout mysl a tak vlastně necítit ani radost ani bolest, mít prázdnou mysl je volný průchod pro démona k posednutí. Potlačovat radost ze života je nepřirozené, člověk se pak mylně věří že našel klid, ale to Ježíš neučil, musíme projít utrpením, snášet výsměch až do samotného konce, pak přijde odměna ve spasení. Legrační je že když takto vyrovnanému budhistovi začnete vykládat pravdu o Ježíši kristu, tak se z mírumilovných budhistů stanou zuřiví blázni kteří si nechtejí vzít své tělesno. V těle posedlého se projeví démon, a démoni nenávidí Boha, tak je jasné že za buddhismem stojí kníže tohoto světa, odsouzený vládce světa SATAN.
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 09.08.2014 23:02:13 ... (Strom/Strom)
Re: Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od AmeliaMontagova z 23.04.2014 00:46:54:
Kdyby mi někdo rozmlouval křesťanství a já jasně viděl, že mu nerozumí, nemohl bych ho brát vážně proto, že neví o čem mluví, kdyby mi k tomu předkládal své náboženství, nevěřil bych mu proto, že neumí dát člověku schopnost poznat pravdu. Potřebuji hledat a nalézat pravdu a ne nechat se spoutat. Tohle by nejspíš napadlo Buddhistu, kdyby se zde objevil. (Jde o princip toho, co jsem napsal.)
guest Muž kristovec ... 10.08.2014 10:30:45 ... (Strom/Strom)
Re (2): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 09.08.2014 23:02:13:
Následovník Ježíše Krista nemá za úkol lidi přesvědčovat tuhle schopnost nikdo ani nemá, lidstvo přesvědčil sám Ježíš. My jsme jen povolaní šířit evangelium v boží moci. Jestli ti nevoní pravda to už závisí na tvém svobodném rozhodnutí, tak se ukážou záměry srdcí, bůh spravedlivě třídí ovce od kozlů podle stavu jejich srdcí. Máš v sobě tolik chyb, za těch 20 let nechápéš tak jednoduchou věc čím je křestan povolán. Proto tebe a katolickou sektu, nemůže pravý kristovec brát vážně. A pak kdo se baví na něčí účet:)
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 10.08.2014 13:09:38 ... (Strom/Strom)
Re (3): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od kristovec z 10.08.2014 10:30:45:
Když zapátráš v historii křesťanského fora, najdeš tam něco podobného, jako to co jsi právě napsal 100krát, co čekáš, že se stane, když si to přečtu po 101? Tohle už není diskuze, ale obtěžování.
guest Muž kristovec ... 10.08.2014 13:51:53 ... (Strom/Strom)
Re (4): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 10.08.2014 13:09:38:
Pokud vím tak si začal obtěžovat ty mě a vtírat svou hanebnou odpovědí na mé příspěvky, nikdo tě nenutí reagovat tak se v tom bahně válej, mě tvoje názory nezajímají:) tvoje první reakce z fóra víra křestanů, kristovců, asi máš potřebu neustále šířit bludy a to mě otravuje:)
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 12.08.2014 08:36:51 ... (Strom/Strom)
Re (5): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od kristovec z 10.08.2014 13:51:53:Ať se každý podívá, co jsem napsal na křesťanském foru, na to, co ty oznečuješ za obbtěžování, ať se každý přesvěčí sám. (slami99h 09.08.2014 22:32:57)
guest Muž kristovec ... 12.08.2014 12:43:30 ... (Strom/Strom)
Re (6): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 12.08.2014 08:36:51:
Tak tobé připadá hlásání pravdy kterou kážu třeba já, jako obtěžování, a mi zase připadá jako obtěžování tvoje hlásání nepravdy*105*. Ve světě bezbožných jistě zvítězíš, ale ve světě duchovním jsem vítěz já.*4*
guest Muž slami99h (cbr9rr@centrum.cz) ... 12.08.2014 13:41:03 ... (Strom/Strom)
Re (7): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od kristovec z 12.08.2014 12:43:30:
Problém je v tom, že nechápete ani to, jak hlásat pravdu, zkus si přečíst, co jsem na foru Křesťanství,(víra ..) odpověděl v této věci tvému kolegovi Machovi: Můj příspěvek 31.5.2014, 14:25:15. A teď si přečti názor nezávislé osoby na vaše "hlásání pravdy" na foru Ateismus: Ebisek, 12.06.2014 a 15.06.2014. Když se člověk podívá víc do historie křesťanského fora, uvidí tam lidi co spolu mluví, jenže pak jste přišli vy. Možná je to i prázdnami, ale dnes sem nikdo ani nepáchne. Pokud jde o moje hlásání pravdy, tohle je katolické křesťanství, tomu nemůžeš rozumět.
guest Muž kristovec ... 12.08.2014 14:58:02 ... (Strom/Strom)
Re (8): Buddhismus se tváří duchovně, ale je zaměřen hlavně na tělesno.
Odpověď na příspěvek od slami99h ( mailto:cbr9rr@centrum.cz ) z 12.08.2014 13:41:03:
A co jako? To co tady všichni píšou včetně tebe jsou bludy:) , je dobře že jsem přinesl světlo mezi lidi, když lidem zatemnujete mysl, praetoriáni ví jak hlásat, roznášet jen pravdu, a to dělá každý pravý kristovec, jak se říká poznej nepřítele, poznal jsem špatnost organizačních sekt, a jen varuju před svody satana. Tímhle je tahle debata u konce, nevytahuj historii já ty bludy dávno znám:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: