XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Být bohem

Být bohem

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Dejme tomu, že máte tu moc. Co byste jako bůh změnili nebo přidali do našeho světa?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž aanja... (aanja@centrum.cz) ... 22.08.2007 21:50:07 ... (Strom/Strom)
moje odpověď
Takže nejdřív bych chtěla poděkovat tvůrci tohoto fora, páč vymyslel dokonalou otázku, co se mi hodí na anketu (čistě soukromou).

A teď ta odpověď.
Takže nejdřív bych asi každýmu do hlavy vnukla obrovskou paměť - tam by si moch ukládat nejen vědomosti, vzpomínky (samozřejmně jen to, co by chtěl), ale třeba i obrázky a hudbu, co kdy kde slyšel a viděl. Aby potom, až se mu to jednou bude hodit, si prostě pustil hudbu, co má rád ... třeba při milování (všude neni přehrávač) ... nebo kdykoli jindy, v čekárně, v buse, na stopu .... a moch by to ovládat sílou myšlenky.
Pak bych asi vytvořila víc světů (každej jinej) a každýho bych posílala, kam se mu zachce (nebo mě zachce). Svět andělů, víl, draků, sexu, vražd, loupeží, peklo, nebe ... a jiné.
Pak bych asi jen koukala a smála se ... nebo spíš plakala.
Pak bych se naštvala, jak mi lidi můžou ničit tak krásnou myšlenku a začala bejt zlá, všechny bych je dala do jednoho obyčejnýho světa a posílala na ně mor, katastrofy, hladomor a zkorumpovanou politiku. Byla zlá, nenávistivá, neochotná a nenáviděná. Pak by mě nějakým úžasným zázrakem svrhli, vzali mou moc a zabili ... nebo hůř, zazdili do kobky, kde bych s nezvladatelným šílenstvím přecházela tam a sem a čekala na smrt. A pak by mě vystřídal jiný šílenec, co si myslí, že to dokáže líp.
aanjalilith.estranky.cz
guest Muž berserg ... 29.08.2007 20:13:55 ... (Strom/Strom)
Re: moje odpověď
Odpověď na příspěvek od aanja... ( mailto:aanja@centrum.cz ) z 22.08.2007 21:50:07:
Opravdu moc hezký - a nemyslím to ironicky. Super, nenapsal bych to lépe. Máš mou úctu.
guest Muž aanja... (aanja@centrum.cz) ... 31.08.2007 07:02:04 ... (Strom/Strom)
Re (2): moje odpověď
Odpověď na příspěvek od berserg z 29.08.2007 20:13:55:
děkuju... potěší

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: