XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Školní hlášky a historky

 

Školní hlášky a historky

Školní hlášky a historky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
I učitelé jsou jenom lidi:-)))
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž NiNink_a ... 01.09.2006 23:29:45 ... (Strom/Strom)
Švp
Byli sme na poslední ŠvP v 9.třídě....a jelikož já chodila se svým klukem do jedné třídy,tak sme logicky jeli oba....což mělo za následek neustálé hlídání našema 4 ma učitelkama,keré nás měli na starost....po několika načapáních najednom pokoji sme už nechtěli riskovat,ale nadruhou stranu sme chtěli být aspon v jednom pokoji....tak sme se rozhodli že půjdem ke kámošce do útulného pokojíku a že když tam bude i ona ,že to snad rozdejchaj...no ale to sme ještě nevěděli,že začnem blbnout takovým způsobem ,že skončíme v posteli v takovým prapodïvných polohách,můj kluk se svlečeným tričkem ležící na mě a kámoška stahující mu kalhoty,aby ze mě slez(ale důvod nebyl na první pohled patrný:o)..když v tom se otevřeli dveře a v nich naše milovaná paní učitelka,kerá byla v takovém šoku že si rychle zavolala posilu ve formě naší třídní....a udělili nám logickou otázku:,,co tady děláte"? načeš můj kluk pohotově odpověděl podotýkám bez trika a skoro i bez kalhot....,,My sme tady ,ale tři"!!!
Jako je s toho hiostorka kerou si vyprávíme dotedka.....jo a ty učitelky nejdřív hysterčili,ale pak to ,,naštěstí" po několika vzájemnch poradách nechali být...ale koukali na nás divně ještě hodně dlouho....a nejen ony..:o))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: