XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

 

Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

Máte raději ICQ, G+, FB, Twitter nebo XChat?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co máte raději a proč?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaXXter ... 02.09.2011 00:57:35 ... (Strom/Strom)
Nvm
Zdravím. Těžko říct co je nej. Na XChatu lidi poznáváš, na FB a ICQ chatuješ a sdílíš různé věci se známími. Podle mně se to moc nedá srovnávat. Maximálně ICQ s Facebookem. Já bych řek, že FB je ICQ s mnohem většími možnostmi nebo ICQ je Facebookovej chat :D ajsko je prostě jenom chat no :D v době Facebooku, Twitteru a Google+ pro mně ICQ postrádá význam. Co vy a Twitter, Google+? :)
j.v.znOJemsky Muž j.v.znOJemsky (jv.znojemsky@seznam.cz) ... 30.09.2011 01:20:23 ... (Strom/Strom)
Re: Nvm
Odpověď na příspěvek od MaXXter z 02.09.2011 00:57:35:

U mě vede jednoznačně xchat jako...jde tu výhradně o komunikaci bez další doplňků a to se mi líbí.Icq je jak šeptání takže minimálně.Jsem tam tak jednou za měsíc na 30 sekund.Face mám jako skladiště kontaktu,lidi z minulosti a lidi co nepotkavám každý den atd atd.Ale jinak nepoužívám...ostatní nevedu...

*2500* Orli Znojmo - Jeve #27*2500*
JeVeHo Hnizdo *3575*
Web *3575**317*

SS of Club
Ebisek Muž Ebisek ... 15.12.2011 00:16:48 ... (Strom/Strom)
Xchat
Dříve jsem měl hodně ICQ, ale lidi na mě stejně srali, tak jsem přešel na xchat.

Tady jsem si dlouho s každým psal, až pak jsem si tady našel přítelkyni a od té doby nějak není čas se vykecávat s novýma lidma. S ohledem na to, že na ICQ jsem tak jednou týdně a to kvůli kamaráda z výšky, na Skype jednou za měsíc, na Google + jsem se pouze zaregistroval a Facebook nemám, tak Xchat se svými 3.5 hodinami denně rozhodně vede *47* Ale taky už to není jako dříve. Hlavně tady jsem kvůli toho, že zde mám celkem pohodlný přístup z mobilu přes wap.xchat.cz *18* Nemusím neustále mít spuštěnou aplikačku s ICQ, které díky neustálým GPRS přenosům i v idle režimu žere baterku jako krááááva *845*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: