XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie XChatu

 

Historie XChatu

Historie XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pamutuje si ještě někdo doby, kdy Xchat začínal? Přijďte nám je sdělit... Každý názor se cení...
Motto: Chat... a nebo raději ne...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž cYberhawk (cyberhawk@seznam.cz) ... 05.06.2006 21:58:11 ... (Strom/Strom)
Historie CRT
Před pár týdny mě napadlo udělat historii lidí z Litoměřic, podle toho kdy si nechali udělat certifikaci... a když jsem sbíral informace od různých lidí, kdy se nechali certifikovat, od koho, kde v jaké hospodě a podobně, tak jsem více lidem pomohl si vzpomenout na doby, kdy byl Czerv administrátor ( *20* ), které hospody zanikly, jaké nicky přestaly chodit na xchat a vůbec jak to v Litoměřicích vypadalo před třemi nebo čtyřmi lety... co kdybyste zkusili také něco podobného? *18* Je to práce na pár dní, než seberete informace od co nejvíce lidí, ale výsledek je krásný pohled do minulosti *18*

Cíba *140*
Lukecz Muž Lukecz (Lukecz@raz-dva.cz) ... 05.06.2006 22:34:34 ... (Strom/Strom)
Re: Historie CRT
Odpověď na příspěvek od cYberhawk ( mailto:cyberhawk@seznam.cz ) z 05.06.2006 21:58:11:

Otázka je zda ta minulost k nečemu je :) třebas seznam všech administrátoru XChatu jsem dělal cca 14 dní :)
guest Muž cYberhawk (cyberhawk@seznam.cz) ... 06.06.2006 08:13:39 ... (Strom/Strom)
Re (2): Historie CRT
Odpověď na příspěvek od Lukecz ( mailto:Lukecz@raz-dva.cz ) z 05.06.2006 22:34:34:

No možná jde trochu i o to jestli jsi to dělal protože ti to někdo řekl, nebo jestli sis řekl sám "Hele Luke, pohrabu se trochu v historii, udělám seznam všech adminů a kdoví co všechno zjistím" :-) Ono jak se hrabeš v té minulosti, tak tě samo napadne spousta věcí okolo, které by stálo za to zjistit *18*

Cíba *140*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: