XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie XChatu

 

Historie XChatu

Historie XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pamutuje si ještě někdo doby, kdy Xchat začínal? Přijďte nám je sdělit... Každý názor se cení...
Motto: Chat... a nebo raději ne...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž dantm2 ... 21.05.2007 12:35:30 ... (Strom/Strom)
Vzpominky
Pamatuju si to skoro vsechno. Hlavne prvni mesice vzniku. Treba to, ze prvni verze neukladaly data do databaze, ale souboru na disku. To ze k prekonani 100 online uzivatelu se v jeden cas jelo simuntalne na dvou pocitacich, ktere byly propojeny. To jak to jeden z tech pocitacu neustal a uvaril se mu disk. Prvni verze byla delana v perlu. Pak se zacalo pouzivat fast cgi. Prvni verze bezela na adrese floops.ksi.vslib.cz a ten druhej pocitac byl mirage.kky.vslib.cz. Kluci programovali prevazne v mistnosti SGI. Kde jsme si kazdy tak nejak privlastnili jeden z pocitacu a casto se tam prenocovalo. Jo to byly casy.....

Kdyby sem nahodou zabrousili Bizi nebo George, tak mam vyridit pozdrav od Klary :)

Jinak na centrumu jsem dantm. Nejde mi ale prihlaseni pod timto nickem na xchat, protoze nick pry neexistuje, ale zalozit se neda, protoze nick je jiz pouzivan :)
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 21.05.2007 13:12:02 ... (Strom/Strom)
Re: Vzpominky
Odpověď na příspěvek od dantm2 z 21.05.2007 12:35:30:

Jinak na centrumu jsem dantm. Nejde mi ale prihlaseni pod timto nickem na xchat, protoze nick pry neexistuje, ale zalozit se neda, protoze nick je jiz pouzivan :)

Jo to je chytra vymozenost NC, od jiste doby si nemuzes zalozit novy nick, pokud uz existuje mail s timhle nickem...
_______________________
Ciba *140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
Uživatelská fora / Soukromá / Sensation White 2007
guest Muž dantm2 ... 21.05.2007 13:29:44 ... (Strom/Strom)
Re (2): Vzpominky
Odpověď na příspěvek od Ci_ba ( mailto:cyberhawk@seznam.cz ) z 21.05.2007 13:12:02:

netusim kde je ta chytrost. To je muj mail a predtim jsem pod timto nickem obcas zasel i na xchat. Nechapu proc je to propojene/nepropojene.
guest Muž Ci_ba (cyberhawk@seznam.cz) ... 21.05.2007 13:51:38 ... (Strom/Strom)
Re (3): Vzpominky
Odpověď na příspěvek od dantm2 z 21.05.2007 13:29:44:

To my prave taky nechapeme *3* asi v zajmu sjednocovani vsech sluzeb na centrum.cz. Drive to bylo samozrejme lepsi, ale na toto si stezuji hlavne starsi uzivatele xchatu... i kdyz novacky taky nekdy stve moznost, ze si nemuzou zalozit nick, ktery uz existuje ve tvaru mailboxu na centrumu... :/
_______________________
Ciba *140*
Avatary s.r.o.
Uživatelská fora / Osobní / Cíboviny
Uživatelská fora / Soukromá / Sensation White 2007
guest Muž lipder (lipder@centrum.cz) ... 13.11.2007 23:11:48 ... (Strom/Strom)
Re (4): Vzpominky
Odpověď na příspěvek od Ci_ba ( mailto:cyberhawk@seznam.cz ) z 21.05.2007 13:51:38:

No uplne puvodne si dostal mail ve tvaru *@xmail.cz. Coz byla sluzba Xlandu (stejne jako chat). NC pochopitelne neprebralo Xmail a je pochopitelny, ze ten model, kdy pri prevzeti domeny "vznikl" chat s nejakou aktivni uzivatelskou zakladnou, ktera byla propojena se sluzbou uplne nekoho jinyho, nemohl moc dobre fungovat. Dodatecne to resit nebylo realny.

Nevim jaky ma umysl NC s domenou @xchat.cz ..ale podle me by nebylo od veci dodelat treba jako jednu z vyhod k BS moznost ziskani mailu *@xchat.cz ciste pro uzivatele chatu a tu zaclenit pod centrum mail. Do jaky miry je to realizovatelny nevim.. :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: