XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Pivo

Pivo

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Zlatavý mok. Která značka je tvoje nejoblíbenější a která ti naopak nejmíň chutná? A vůbec všechno okolo tohoto božského moku.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MaXXter ... 16.11.2011 21:45:40 ... (Strom/Strom)
Pivo
Zdravím. Taky nepiju pivo furt. Vlastně skoro vůbec*1*nemusím to, jen zkouším zajímavé kousky jako vícestupňové pivo, zahraniční.. Nejraději mám belgický Hoegaarden a bavorský Schweiger. Momentálně se mi chladí holandský Heineken a irský Guinness x)
Ebisek Muž Ebisek ... 17.11.2011 07:01:19 ... (Strom/Strom)
Re: Pivo
Vicestupnove pivo v kombinaci s vice procenty alkoholu, to mam takovou studentskou zkusenost. Jednou v lete, jak jsme jeli s kamaradem na chatu opekat, tak jsme si koupili v tescu nejaky patok, aby jsme meli cim zapijet makrely a parky a steaky. Pochopitelne znacky pro nas byly drahe, tak jsme si koupili nejake premium tesco pivo, ktere meli v akci. Melo tusim 8% alkoholu a ani nevim kolikastupnove bylo. Nicmene jak jsme vypili jednu plechovku, tak jsme z toho byli ozrali jak z pullitru vina *3* Od te doby kdyz uz, tak klasiku 12' a 4,5% (nebo kolik ze to dvanactky vlastne mivaji). Tohle je nicmene moje asi nejsilnejsi zkusenost s pivem, jelikoz jsme toho koupili cely karton *3* Jak jsem psal nize, krom takovychto opekacich akci a narozenin taky moc nepiju *3*
guest Muž standoslav ... 17.11.2011 09:25:27 ... (Strom/Strom)
Re (2): Pivo
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 17.11.2011 07:01:19:
Ja zase nepiji vino a koralku jen malo. Tzv. znackova piva jsou dosti draha (Plzen extremne) tak kupuji v Kauf. produkt pivovaru Holba. A podle roc. obdobi take %; v lete Stribrny Ambrosius (asi 4%), na podzim Zlaty (5%), a v zime tzv. Strong (asi 6,5%) ale ten je HODNE nebezpecny. *3*
j.v.znOJemsky Muž j.v.znOJemsky (jv.znojemsky@seznam.cz) ... 17.11.2011 10:31:26 ... (Strom/Strom)
Re (3): Pivo
Odpověď na příspěvek od standoslav z 17.11.2011 09:25:27:

Já beru dva strongy na každý hokej.A aj když je třeba nějaká akce tak jich pár vezmu.Je to ideální v přepočtu koruna na volt*3*

*2500* Orli Znojmo - Jeve #27*2500*
JeVeHo Hnizdo *3575*
Web *3575**317*

SS of Club

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: