XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Botování na XChatu

 

Botování na XChatu

Botování na XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
A vše kolem...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž morfeus5 ... 10.07.2007 23:37:32 ... (Strom/Strom)
chycen při činu
takže jak to tak byva vsadil sem se s kamošem že budu mit 2000 hodin do patku..
tak sem použil bota ktereho sem si pracne sehnal.. vim že sem to neměl dělat a už to taky neudělám.
Nikdy sem bota jinak nepoužil a všechny moje hodiny sou pracne nachatovane.
Jinak doufám žebych mohl dostat nějaký malý trest popř. upozornění bo celou dobu co sem na chatu sem myslím dostal jenom jednou kill a jinak nic zvláštního.. pomahal sem se srazama ve Zlíně zajišťoval bota (infobota) prostě všechno.. udělal sem chybu ale tak snad nebyla tak velka.. doufam že se mi někdo k tomu vyjádří myslím někoho z xchat tymu

*184*Mofik
guest Muž Bla_blau ... 18.07.2007 19:30:55 ... (Strom/Strom)
Re: chycen při činu
Odpověď na příspěvek od morfeus5 z 10.07.2007 23:37:32:
Tak si Giggo ten čas udělal, koukám. Vzali ti za botování 600hodin z 2000, to se mi zdá hodně málo, oproti trestům jiných uživatelů, kteří třeba ani bota neměli a jen neodepsali, ale to je jedno, buď rád za tak malý trest, jako vždy se měří na každého jiným metrem, to je ta spravedlnost. To se pak i možná vyplatí botovat a pak se přiznat a přijít jen o tak malé procento hodin. *4*
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (Giggo@centrum.cz) ... 19.07.2007 09:10:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): chycen při činu
Odpověď na příspěvek od Bla_blau z 18.07.2007 19:30:55:

Ano je to málo. Standartní tresty na první chycení dávám 70%. Jak sem psal níže, protože se k temu Morfeus postavil čelem trest dostal 30% ( takovej se dává za pučování nicku s někým )
*44*
guest Muž Tomio_kh (tomio@hiphopstage.com) ... 26.02.2008 08:41:02 ... (Strom/Strom)
Jak hm?
:) Jak poznat bota?

Vim psát mu a když neodpovídá je jasnej. Ale co když má vyplé vyskakování šeptacích oken? Píše si klidně 5 hodin děně jen s jednim člověkem přes okno a hlavní obrazovku nesleduje... ? Čas má vždy pod 5 minut... dokažte že je to bot? Jak?
guest Muž iceman ... 26.02.2008 10:27:31 ... (Strom/Strom)
Re: Jak hm?
Odpověď na příspěvek od Tomio_kh ( mailto:tomio@hiphopstage.com ) z 26.02.2008 08:41:02:

Proč psát *148* stačí sledovat jak dlouho nemluví a jak pravidelně se mu nuluje čas nemluvení.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: