XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Historie nicku

 

Historie nicku

Historie nicku

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak ste přišli na svůj nick?? 1) Který se vám zdá nejhezčí?? 2) Který se vám zdá nejzajímavější? 3) A který se vám zdá nejtrapnější?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž HARRY.potter (vaclav.ambroz@gmail.com) ... 30.01.2008 10:33:38 ... (Strom/Strom)
Historie nicku
No no no *47* Sice to v některých vyvolá úsměvy (v tom lepším případě), ale tak i já přispěju svou troškou do mlýna. Spousta lidí mi již dříve říkalo (než jsem měl tento nick) že vypadám jako Harry Potter. Někteří si asi vzpomenou jakého potvrzení se mi dostalo na Xchat Párty 2, kdy jsem kvůli tomu byl předmětem pozornosti *47**369* No asi mi byl tenhle nick souzenej no *40* A jinak jeho historie? Průser, hádky, průser *47**3* Někteří z hvězdného nebe tady ví o čem je řeč :) Zprvu hnaní za funkcemi a honění si ega a pak i další pokračování :) Třikrát jsem byl stálý správce, dvakrát v jedné a jednou v jiné místnosti, kterou se mi mimochodem podařilo s kamarády a dalšími lidmi okolo ustálit. A kupodivu ještě stále funguje, i když už beze mě, protože se tam lidé dost obměnili. No pak mám dojem, že jsem jednou od Sissi dostal kill *100* a pak sem několikrát trucoval a chtěl nick zrušit a skončit s xchatem a tak dále *47* Zasvěcení vědí *47**3*

Jaké je z toho poučení? Měl bych na starý kolena přestat dělat kraviny a usadit se *3*

Harry *1373*
Uživatelská fóra / Osobní / Pán s klacíkem *566*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: