XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Druhy lidí a styl jejich oblékání

 

Druhy lidí a styl jejich oblékání

Druhy lidí a styl jejich oblékání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Čím jste a jak se oblékáte?Co se vám líbí za značky...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 15.09.2012 15:22:30 ... (Strom/Strom)

Asi tak nějak jak řekl Wessi. Nemam nic proti žádnýmu stylu, respektuju všechny, ale v dnešní době mít vlastní styl je skoro sebevražda. V dnešní době tvrdit o klukovi s růžovým tričkem, že je buzerant, o někom kdo má dredy že je feťák a o někom kdo má maskáčkový kalhoty že je fetka, to je přehnaný. Každýmu se nemusí líbit všechno, ani mě se toho dost nelíbí, ale nechám si to pro sebe a nemusim to ventilovat ze sebe abych druhýho ponížil a ze sebe udělal debila. Jestli má někdo všechny hadry značkový, nebo je má všechny od vietnamců, to je snad úplně jedno. Jestli je někdo skrz na skrz propíchanej piercingama a nebo je od hlavy až k patě potetovaný, tak je to čistě jeho věc. On se tím prezentuje ve škole, v zaměstnání atd. Kdyby si každej všímal sám sebe, bylo by na světě krásně.
Ebisek Muž Ebisek ... 16.09.2012 15:30:13 ... (Strom/Strom)
Re: 
Odpověď na příspěvek od Prc3k ( mailto:prc3k@email.cz ) z 15.09.2012 15:22:30:

Problem to je tehdy, kdy styl oblekani svedci taky o zivotnim stylu. A to tak je v 99%. Kdyz vidis dreadateho typka, cekas kdy mu z kapsy vypadnou papiry a nebo strikacky. Bohuzel opravnene. Podobne to je i v jinych pripadech.
Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 17.10.2013 17:13:30 ... (Strom/Strom)
Re (2):
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 16.09.2012 15:30:13:

Pokud u dredatýho týpka čekáš kdy mu vypadne z kapsy stříkačka, tak si buď zamindrákovaný a nebo tě štve, že ti rodiče nepovolili si nechat udělat dredy.
Ebisek Muž Ebisek ... 30.11.2013 16:24:11 ... (Strom/Strom)
Re (3):
Odpověď na příspěvek od Prc3k ( mailto:prc3k@email.cz ) z 17.10.2013 17:13:30:

Nebo prostě všichni lidi co jsem znal a co měli dredy jeli přinejmenším permanentně v marihuaně, rekreačně pak na ještě lepším levelu. Když vezmeš vzorek populace a budeš zjišťovat zda berou více drogy dreadatí nebo obarvení, či s vlasy bez úprav, vyleze ti, že na daném vzorku populace je mnohem vyšší užívání látek právě u skupiny lidí s dready.

A stejné kouzlo nastává když se dělaly průzkumy mezi HIV pozitivními. Okolo poloviny jich bylo homosexuální orientace. Jenže polovina neznamená že na přenosnost nemoci jsou jak hetero, tak homo stejně ! Pokud bereš v úvahu, že homosexuálů je v populaci zastoupeno okolo 4%, kdyby byly stejně rizikoví jako heterosexuálové, nakažených by byl také poměr 4:96.
Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 30.11.2013 20:59:50 ... (Strom/Strom)
Re (4):
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.11.2013 16:24:11:

No vidíš. Já znám asi 8 dredatých kluků a z toho 1 kouří marihuanu a to ještě příležitostně při nějakým koncertu. To, jaký lidi znáš a jsi s nimi v kontaktu taky vypovídá o tobě. Protože feťák bude z 95% v kontaktu jen s feťáky a sportovec bude v kontaktu se sportovci.. to stejný huliči. Já znám dost lidí, co kouří marihuanu ( neříkám, že jsem to nezkoušel, nebo že si občas nedám, ale nevyhledávám to denně ) a můžu říct, že to jsou super lidi. Většina z nich chodí na vysokou školu ( Praha nás vesničany docela rychle změní ) a nebo na 8mi letý gympl. Na ulici by sis jich nevšiml. Neoblékají se nijak výstředně, chovají se jako lidi ( i třeba po 12ti pivech - to jsem sám čuměl jak puk ) atd. A teď, když se do módy dostaly maskáčové věci od ponožek až po kšiltovky?
Ebisek Muž Ebisek ... 30.11.2013 21:34:03 ... (Strom/Strom)
Re (5):
Odpověď na příspěvek od Prc3k ( mailto:prc3k@email.cz ) z 30.11.2013 20:59:50:

Já s těma lidma v kontaktu nejsem *3* Kdyby to bylo o tom s jakýma lidma jsem v kontaktu, takový jsem, tak bych asi byl Nikola Tesla *3*
Prc3k Muž Prc3k (prc3k@email.cz) ... 01.12.2013 01:35:36 ... (Strom/Strom)
Re (6):
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 30.11.2013 21:34:03:

Takže ty si znal / znáš lidi s dredama ale nebyl si s nimi v kontaktu? Tak v tom případě je neznáš.
Ebisek Muž Ebisek ... 01.12.2013 02:53:54 ... (Strom/Strom)
Re (7):
Odpověď na příspěvek od Prc3k ( mailto:prc3k@email.cz ) z 01.12.2013 01:35:36:

Nevyznávám takové to "proč soudíš feťáka, když sis sám píchnout nezkusil. proč soudíš huliče, když jsi sám mmarihuanu nezkusil. Proč soudíš dreaďáka, když sis sám dready neudělal".
Nemám si s takovýma lidma co říct, takže ačkoli jsme skrze jiné lidi "kamarádi" nebo spíše "známí", nemá pro mě cenu s nimi udržovat hluboké citové pouto. Hlavně taky proto, že když se v noci vracím z vlaku a náhodou je potkám v autobuse a nebo ve městě, mají často nutkání mě přesvědčovat o jejich starostech jako alfě a omega vesmíru.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: