XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Druhy lidí a styl jejich oblékání

 

Druhy lidí a styl jejich oblékání

Druhy lidí a styl jejich oblékání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Čím jste a jak se oblékáte?Co se vám líbí za značky...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž marijuane (quatroman@centrum.cz) ... 01.03.2008 02:04:45 ... (Strom/Strom)
...
kazdej ma nakej stil oblikani,ja treba hodne hodne podporuju hip-hop hadry..zooyork,newyorker,dc,adio,etnies atd. ...wim ze se dycky najde nekdo kdo si mysli ze se oblikam jak deges a to jen plotoze podporuje jinej still..ale preci se nebudu oblikat tak jak mi rekne druhej dyz se mi to nelibi,nikdy nezalezi na tom jak je kdo oblecenej i kdyby byl nahej..ale zalezi na tom co ma pod kuzi,jakej je uwnitr.... =)
guest Muž simcullda (simullinka.ruzickova@seznam.cz) ... 13.03.2008 18:17:59 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od marijuane ( mailto:quatroman@centrum.cz ) z 01.03.2008 02:04:45:
JJ souhlasinkuju s tebou...mě se nejwic libi adio botky..od dcshek se mi nejwicze zas libi mikinky atd...stě od každy značky neco...nejvicz...ale nezalezi naa tom co nosis jak rikas...zaleži na tom jaky si uvnitř..upe nensasim ty barbinky co musej mit gucci,...stě todle..upa nejvice namysleny,...jako tem nbych se vysmala a nejračije kopla do blata...nebo ty namachrovany tejpky jak si myslej buhvico..to jako taky je pekne trapny..nekdy je namachrovanost potreba..ale...ne prehanet :) berte si to jako ponauceni :) to je muj nazor, a jak sem rekla v tom co pisu pisu to co si myslim o tom ja, a s tebou cos psal to na co reaguju souhlasim s tim co si psal..(sakra uz se v tom motam ) tak papa! a budte rači zajimavy, kamaradšti, mily, privetivi, pro kazdoz srandu, optomisticti,..ale hlavne nebudte Barbie styl,...a kluci...klííídek :) (nektery...) pa'

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: