XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rally

Rally

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Kralovska disciplina motoristického sportu musí mít forum :-)
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 10.07.2009 13:12:03 ... (Strom/Strom)
sezóna 09 z českého pohledu
Já jsem spokojený. M. Prokop má nášlapnuto k juniorskému titulu, jen je škoda, že už neběží ta soutěž od Citroenu, mohl vyhrát 2 starty s WRC v MS, takhle díky dvěma 3. místům "jen" testoval Xsaru a C4. V produkčních autech si také vede dobře. Kopecký má teď před Ruskou rally šanci se chopit průběžného vedení v IRC, což je naprosto senzační, něco podobného jsem nečekal. Je vidět, že Kopi i Fabia S2000 jsou ve formě. Trochu mě jen mrzí M. Semerád. Je sice úžasné, že vůbec dostal takovou super příležitost a je fakt dobrej, ale neměli mu dávat tu debilní poslední evoluci Lancer EVO. Vůbec ještě není odzkoušená a snad v každé etapě všech závodů má technický problém. EVO IX je spolehlivější a stále ještě rychlejší. Prostě ten tým na sebe vzal testovací činnost a na výsledky kašlou. Což je ale možná dobře, protože když si loni vzali Imprezu N14 přední jezdci, tak jim také pořád padala a Subaru tak po dlouhé době přišlo o titul v PCWRC, rozdrtili jej starší a papírově pomalejší devítky. Letos ale přední jezdci s Mitsubishi zůstali u IX a s těmi nejnovějšími jezdí ten Pirelli team, u kterého jde o výsledky jde přeci jen méně. Je to hlavně od toho, aby ti mladí jezdci získávali zkušenosti, v čemž jim ale někdy ta poruchovost dost překáží, protože samozřejmě ujedou méně km a musí čekat na další etapu, kdy se v rámci SuperRally vrátí na trať, někdy jim ani to vážná porucha nedovolí. Vývoj však dostal přednost.
guest Muž 19Jarda92 (ztuner@centrum.cz) ... 15.07.2009 07:32:18 ... (Strom/Strom)
Re: sezóna 09 z českého pohledu
Odpověď na příspěvek od martin.blader ( mailto:martin.blader@centrum.cz ) z 10.07.2009 13:12:03: Člověče nějakej moc chytrej ne
guest Muž martin.blader (martin.blader@centrum.cz) ... 15.07.2009 19:29:17 ... (Strom/Strom)
Re (2): sezóna 09 z českého pohledu
Odpověď na příspěvek od 19Jarda92 ( mailto:ztuner@centrum.cz ) z 15.07.2009 07:32:18:
Co ti vadí? :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: