XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Praetorians

Praetorians

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pravá víra, prorocký duch, sekta, nebo jen další konspirace na poli víry?
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž MacCh ... 10.01.2015 04:01:58 ... (Strom/Strom)
Skryté Lži praetoriánů
Proč stránky praetoriánů mají některé články v souladu s písmem svatým a zbylé články jsou bludy?protože ty články které jsou v souladu s písmem svatým jsou okopírované od jiných pravdivých křesťanských stránek(a mají tu drzost k těm okopčeným ještě připsat autora,-classic trolling) a zbylé články jenž jsou bludy jsou z jejich hlavy, neboť vztah s Kristem nemají, proto nejsou diskuzní stránkou neboť moc zkušeností nemají.
Ebisek Muž Ebisek ... 10.01.2015 05:50:40 ... (Strom/Strom)
Re: Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od MacCh z 10.01.2015 04:01:58:

A já myslel, jak se právě s Praetorians ztotožňuješ. Možná by prospělo si vyčistit hlavu a podívat se na to s klidnou hlavou, jak to vlastně je a jaký postoj budeš zaujímat *40*
guest Muž MacCh ... 10.01.2015 11:27:19 ... (Strom/Strom)
Re (2): Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 10.01.2015 05:50:40:
To si myslí jen fanatik slami. Já ale studuju hodně takových stránek..to neznamená že jsem jako oni, navíc petr v bibli varuje at bdíme.. takže já bdím a našel sem tam mnoho bludů a krádeže z jiných stránek...a pak se ti nedivím že křestanům nevěříš těch správných je velmi málo*71*

Jsem klidnej..*642*
Ebisek Muž Ebisek ... 10.01.2015 16:43:06 ... (Strom/Strom)
Re (3): Skryté Lži praetoriánů
Odpověď na příspěvek od MacCh z 10.01.2015 11:27:19:

Klidný být můžeš, ale já poukazoval na to, jak jsi tady chodil a jednu dobu říkal, jak právě křesťanství je to falešné, které nemá nic společného s Kristem.
Teď zase začínáš pomalu to samé tvrdit o Praetorians (dříve bez poskvrny). Kdoví kam se až postupem času dokážeš prokonvertovat *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: